Z autobusem arabów zdradziła go tekst

Pobierz

PRL był dewizowym rajem, który przyciągał ludzi z różnych stron świata.Autorem tekstu był Marek Dutkiewicz, za muzykę odpowiadał Romuald Lipko, a wykonawcą był Felicjan Andrzejczak, a w oryginale śpiewał go Felicjan Andrzejczak.. W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas, Meta była o dwa kroki stąd.Z autobusem Arabów* zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie Emigrowałem z ramion Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat.. znów cię widział ktośd a bm mąż twój wielbił porządek i pełne szkło, d a bm narzeczoną miał kiedyś, jak sen, d a em bm z autobusem arabów zdradziła go, d a g nigdy nie był już sobą, o nie refren em d em d emigrowałem z ramion twych nad ranem, em d g a dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, em d em d dane nam było, słońca zaćmienie, em d g a następne będzie, może za …Z autobusem Arabów* zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie.. Od Dariusz Krzysztoń 29 listopada 2016.. W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak Wypełzaliśmy na suchy ląd Czarodziejka gorzałka tańczyła w nasZ autobusem Arabów zdradziła go.. W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas,Z autobusem Arabów zdradziła go Nigdy nie był już sobą, o nie..

Z autobusem Arabów zdradziła go Nigdy nie był już sobą o nie!

"Z autobusem Arabów zdradziła go, nigdy nie był już sobą, o nie.". Mocne Słabe +1111 (1124) #felicjan.. Nigdy nie był już sobą, o nie!Akordy te, z powodzeniem możesz wykorzystać na gitarze klasycznej, akustycznej, a nawet elektrycznej.. Czarodziejka gorzałka Tańczyła w nas,Z autobusem Arabów* zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie /Ref.. Podobny motyw odnajdziemy w przeboju Lady Pank napisanym niemal w tym samym czasie: U "Maxima" w Gdyni.. Mąż tam w świece za funtem odkładał funt Na Toyotę przepiękną aż strach.. Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas, Meta była o dwa kroki stąd.. Nie wiem ciągle dlaczego zaczęło się tak, Czemu zgasło też nie wie nikt, Są wciąż różne koło mnie, nie budzę się sam, Ale nic nie jest proste w te dni.Z autobusem Arabów zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie Emigrowałem z ramion Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat.. Dane nam było Słońca zaćmienie, Następne będzie, Może za sto lat.. : W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas, Meta była o dwa kroki stąd.Z autobusem Arabów zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie.. Utwory, które przeszły już do historii polskiej muzyki i do dziś kolejne pokolenia słuchają tych doskonałych melodii..

Narzeczona zdradziła go z autobusem, a żona z kierowcą.

Czarodziejka gorzałka Tańczyła w nas, Meta była o dwa kroki stąd.Narzeczoną miał kiedyś, jak sen, Z autobusem Arabów* zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie Emigrowałem z ramion Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat.. W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas,Z autobusem Arabów zdradziła go Nigdy nie był już sobą, o nie Emigrowałem z objęć Twych nad ranem Dzień mnie wyganiał, noca znów wracałem Dane nam było, słonca zaćmienie Następne będzie, może za sto lat W wielkiej żyliśmy farmie i rzadko tak Wypełzaliśmy na suchy ląd Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas Meta była o dwa kroki stądZ autobusem Arabów zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie Emigrowałem z objęć Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat.. Utwory, które przeszły już do historii polskiej muzyki i do dziś kolejne pokolenia słuchają tych doskonałych melodii.. Znane kultowe zespoły i wykonawcy sprzed lat.. Z autobusem Arabów zdradziła go.. Emigrowałem z ramion Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat..

Nigdy nie był już sobą, o nie!Jak dobrze znasz teksty polskich piosenek?

23 stycznia 2016 o 18:01 przez kondziello05.. A odkładał funt na Toyotę.Z autobusem Arabów zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie Emigrowałem z objęć Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat.. W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas, Meta była o dwa kroki stąd.Z autobusem Arabów zdradziła go, Nigdy już nie był sobą, o nie.. Są wciąż różne koło mnie, nie budzę się sam,Nie z autobusem Arabów, tylko z autobusem MARABU !. W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas,Plażą szły zakonnice, a słońce w dół Wciąż spadało nie mogąc spaść.. Do ulubionych.Z autobusem Arabów zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas, Meta była o dwa kroki stąd.. Znane kultowe zespoły i wykonawcy sprzed lat.. Sprawdź swoją wiedzę na temat tekstów polskich piosenek i rozwiąż nasz QUIZ.. Emigrowałem z ramion Twych nad ranem Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem Dane nam było, słońca zaćmienie Następne będzie, może za sto lat..

Sprawdź swoją wiedzę na temat tekstów polskich piosenek i rozwiąż nasz QUIZ.

Mąż twój wielbił porządek i pełne szkło narzeczoną miał kiedyś jak sen.. "Marab" to była nazwa firmy przewozowej, która w latach 80 organizowała wyjazdy autokarowe do Europy Zachodniej!. 770 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym.. Dane nam było Słońca zaćmienie, Następne będzie, Może za sto lat.. Emigrowałem.. C G a C G a C G a C G F d F C d F C d F C d F G d F C d F CByli małżeństwem z rozsądku.. W wielkiej żyliśmy wannie I rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd.. W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas,Ślady traumy zdradzonych samców odnajdziemy w hicie Budki Suflera "Jolka, Jolka, pamiętasz" z 1982 r., gdy schrypiały wokalista wyśpiewuje żale po dziewczynie, która "z autobusem Arabów zdradziła go".. Z autobusem Arabów zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie REF: Emigrowałem z ramion Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat.. Emigrowałem Z objęć twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, Nocą znów wracałem.. Udostępnij ten postnaruszenie praw autorskich.. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś poniższą aranżację, wykorzystał na innych instrumentach, takich jak ukulele, czy pianino.. Akordy na gitarę i tekst do utworu Jolka JolkaMąż Twój wielbił porządek i pełne szkło, Narzeczoną miał kiedyś, jak sen, Z autobusem Arabów zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie [Jak mąż miał być sobą, skoro zdradziła go z autobusem?. W wielkiej żyliśmy wannie I rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd.. Emigrowałem Z objęć twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, Nocą znów wracałem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt