Co robiłeś wczoraj przez cały dzień napisz po niemiecku

Pobierz

Czas prefekt Przeszły .na poziomie 2 gim :) Tekst w trybie ciągłym 1.Wstałam o 10 2.Umyłam się i ubrałam 3.Zjadłam śniadanie z Rodzicami 4.Poszłam wyrzucić śmieci 5.Grałam na komputerze 6. o 14 poszłam grać w siatkówkę z przyjaciółmi 7.. (niemiecki) Poproszę o 8 zdań, w czasie Preteritum z czasownikami regularnymi i nieregularnymi po niemiecku.. Tak, tak… Tak samo jak godzina!Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20 Napisz 5 zdań co robiłaś/eś wczoraj -po angielsku 2011-12-27 13:17:24 Załóż nowy klubDATY PO NIEMIECKU .. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Proszę o przetłumaczenie na j.niemiecki i w czasie przeszłym.. more_vert.ja mam domek letniskowy w górach, więc chciałam Was do niego zaprosić.. 0 15 przyszłam na obiad 8.Niemicki.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Zapisy zamykamy na zawsze 21. stycznia.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Co robiłeś wczoraj?. Powiedz po niemiecku: ZAPYTAJ KOLEGĘ: a) kiedy wyjechał z klasą do niemiec b) kto wygrał mistrzostwa świata w piłce nożnej c) czy rozmawiał z dyrektorem szkoły d) co robił cały dzień e) co wydarzyło sie w Nowym Jorku 11 wrzesnia 2001 f) kiedy urodził sie A. Einstein i gdzie żył POINFORMUJ KOLEGĘ: - O jedenastej; Um siebzehn Uhr zehn - O siedemnastej dziesięć; Przy okazji warto znać jak jest zegar po niemiecku..

Co powstrzymuje Cię przed mówieniem po niemiecku?

Polecam przy okazji.. Zdania mają odpowiadać na pytanie "Co wczoraj robiłeś" i mają być w pierwszej osobie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 15 zdań po niemiecku co robiłaś przez cały dzień?. Potrzebuję na teraz ; (( Daję NAJ !Przez całą dekadę służyły do zabawy -- nawet nie wiedzieliśmy po co to wszystko.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jakis przykładowy, łatwy do zrozumienia tekst.. Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Pomóżcie, błagam.Pogoda po niemiecku Bez podstawowej znajomości słów związanych z pogodą nie zrozumiesz prognozy pogody, sąsiada w Niemczech mówiącego Ci o przyszłej ulewie, a koniec końców wylądujesz bez parasolki na deszczu i cały zmokniesz.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz około 10 zdań PO NIEMIECKU co robiłaś wczoraj przez cały dzień ?. Co robimy?. jemandem einen blasen - robić komuś loda, laskę Sie bläst mir .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Polish Po pierwsze, to co robi ta maszyna, to nabiera kształtu, ciała a my stajemy się jej ciałem.. Pytania .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Napisz.. eifersuchtig auf (A) - zazdrosny o. einig in (D) - zgodny z (w jakimś temacie)Co robiłeś /aś wczoraj przez cały dzień Napisz..

PROSZĘ POMÓŻCIE :cCo robiłeś wczoraj przez cały dzień .

W roku 2000 powstał też film, możecie go zobaczyć tutaj: Crazy - film po niemiecku.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Tak w efekcie, przed rozwojem kawiarni, cała populacja, była pijana przez cały dzień.. dankbar für (A) - wdzięczny za.. Przykłady użyciaTak propos znajomości języka - mało kto mi wierzy, że kilka lat temu przyjechałam do Niemiec bez znajomości języka, i uczyłam się go po godzinach, pracując dzień dzień w McDonalds… a teraz śmiagam biegle, i dzięki temu mogę nie tylko żyć w Niemczech na swoich warunkach, ale też w wolnym czasie pomagać rodakom przez Bloga .Opisz co robiłeś wczoraj przez cały dzień w czasie przeszłym .. Pocztówka niemiecki.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Napisz co robiłeś wczoraj przez cały dzień (po niemiecku), jakby sie dało poprosiłbym o tłumaczenie na polski, około 7 zdań, Daje naaj 2 Zobacz odpowiedziNapisz, co robiłeś wczoraj przez cały dzień (po niemiecku, 10 zdań).. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Co robiłeś wczoraj przez cały dzień?. Po niemiecku .. napisz .. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]besessen von (D) - zajęty (przez coś) besorgt um (A) - zatroszczony o. bestimmt für (A) - określony dla..

Przykłady użycia - "po co" po niemiecku.

Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Jeśli macie to już za sobą, reszta jest bardzo prosta.. Mamy przed sobą datę: 1410 r. Chcemy tę datę powiedzieć w języku niemieckim.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Niemiecki .. - rozwiązanie zadania .. Co robiłeś wczoraj przez cały dzień .. charakteristisch für (A) - charakterystyczny dla.. Opisz.. Wczoraj wstałem o 7:00 Ubrałem się Zjadłem śniadanie Umyłem zęby O 7:20 poszedłem do szkoły O 14:20 wróciłem do domu Zjadłem obiad Poszedłem na trening piłki nożnej Odrobiłem lekcje i obejrzałem telewizję .Podawanie godziny po niemiecku.. Na sam koniec tej lekcji chciałbym zwrócić uwagę na słowo um - o Przydaje się ono bardzo często w odpowiadaniu na pytania.. Niemiecki .. PROSZĘ O POMOC .. Potem poszłam do szkoły.. Po południu poszłam do domu.. Takie znaczenie (pieprzyć się) ma też czasownik nageln, trafiłem na niego kiedyś w książce "Crazy" (autor Benjamin Lebert)..

betroffen von (D) - poruszony przez.

Chcąc nauczyć się pisania dat po niemiecku, trzeba mieć opanowane zagadnienie z zakresu liczebników porządkowych.. napisz .. Dołącz do nas!. Ciągle się uczysz, ale nowe słówka wypadają Ci z głowy?. Dołącz do ponad 200 Wihajstrowiczów, którzy są już na pokładzie kursu KALENDARZ 2021, a za 365 dni będziesz używać 365 słówek więcej!. W domu odpoczywałam.. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Zjadłam obiad.. Dzielimy ją na dwa człony: 14 i 10..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt