Testy ze znajomości lektury zemsta

Pobierz

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Pobierz: zemsta testy znajomosci z lektury Zemsta - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. 3.Czego zażądała Klara od Papkina?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. RZECZOWNIK popularność: 5896 dodał: sdwiedza: Polskie frazeologizmy.Sprawdzian ze znajomości lektury A. Fredry "Zemsta" 1.Dopisz poniżej imię i nazwisko Cześnik Rejent 2.Po co Papkin był w domu Rejenta?. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. 2009-02-08 22:08:01 plis pomóżcie chodzi o lekturę " zemsta "!. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. .Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. 6.Jakie dobro Klary posiadała Podstolina?. 2012-01-14 21:57:52 Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z lektury " Zemsta "?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty.. Nauczyciele poloniści, w mojej szkole, chętnie sięgają do przygotowanych przeze mnie sprawdzianów dotyczących znajomości lektur..

Inne testy z kategorii.

Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. 8.Połącz w pary a) .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Test Skąpiec, Skąpiec podręcznika Lektury dla Klasa II.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Pytania do lektury: ZemstaZemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Zawiera 9 pytań.. 2010-11-09 21:03:12Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika)Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz ..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Więcej testów z lektur.. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. jakie pytania?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .. "Zemsta", Aleksander Fredro - test z lektury.. Ożenić Wacława z Klarą.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Hehe 11 października 2020 [*]znicz dla tego testu sorry .Sprawdzian wiadomości z lektury pt.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Zemsta" - A. Fredro 2011-03-22 16:53:25 " Zemsta ", pomozecie?. Rozpocznij quiz.. Przez okno.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?.

Przekonaj się, ile wciąż pamiętasz z tej lektury!

hej fajny test mialem 0/100 ale to dlatego ze jestem buntowniczom alternatywkom i nie czytam ksiarzek.. Gatunek: komedia.. Budując nowy mur.. Przez dziurę w murze.. Lektury szkolne.. 2012-02-05 14:38:03 Załóż nowy klubPlik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później.. Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które autor znalazł opisane w dokumentach swojej żony.. Zawiera 32 pytań.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3Czy znasz tę lekturę?.

Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.

7.Kto w utworze pisał testament i dlaczego?. Przez bramę.. Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".Miał już ktoś test ze znajomości lektury " Zemsta"?. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.". O Autorze marinka88.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Ożenić Wacława z Podstoliną.. Szkoła podstawowa .. "Kamizelka" - test znajomości lektury.. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Pan Tadeusz - test wiedzy.. Czyją własnością jest Artemiza?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. 5.Czym była karabela?. Podobne działy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt