Streszczenie ostatni odcinek elif

Pobierz

Streszczenie 1129. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Mahir ostatni raz odwiedza Melek w więzieniu, następnie decyduje się udać .Elif odcinki 1147, 1148, 1149, 1150, 1151 streszczenia.. Odcinek 1160 Melek szuka kartki z dziennika Macide.. Dlaczego?. Niestety Macide umiera.. - Kiymet zanosi się śmiechem.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 586: Gulperi oskarża Emira o zabójstwo Fatmy!. "Elif" 1039. streszczenie odcinka.Ostatni odcinek "Elif" przed przerwą można będzie zobaczyć w czwartek, 3 lutego 2022 roku.. Asli popiera ten pomysł.. Şafak w ostatnim momencie powstrzymuje Jülide przed złożeniem zeznań.. Tym samym 3 lutego oglądaliśmy ostatni odcinek przed telewizyjną przerwą.Miłość i przeznaczenie odc.. Wtedy zostanie ujawnione, do kogo należy".. Kiymet odda strzał w kierunku Kerema, Macide oraz Mahira.. Sultan sprzedaje sklep i dom!. Tymczasem Kiymet okłamuje domowników, mówiąc, że została napadnięta.. Natychmiast dzwoni do Kerema i oświadcza, że chce się z nim spotkać.. 52: Mujgan spotyka się z Burhanem!W ostatniej chwili zatrzymuje ją Mahir i informuje, że odnalazł Elif.. Kobieta forsuje je, a .. W czwartek TVP wyemitowała odcinek nr 1146 serialu Elif.. Hümeyra przybywa na miejsce z Leventem.. Şafak w ostatnim momencie powstrzymuje Jülide przed złożeniem zeznań.Elif 1146 streszczenie odcinka Gülsüm zaskakuje Kiymet, gdy ta poszukując zakrwawionej bluzki szpera w pokoju Melek..

Elif 1164 - streszczenie ostatniego odcinka.

Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.. Tym samym 3 lutego oglądaliśmy ostatni odcinek przed telewizyjną przerwą.. - "Mówisz, jak poeta".. Narin chce zostać opiekunem Merta!. Dziewczynka przekonuje matkę, że powinny wyjechać.. Kolejny dopiero za ponad dwa tygodnie.. Streszczenie 1133. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Kiymet postanawia pozbyć się zakrwawionej bluzki, by nikt nie połączył jej .W czwartek TVP wyemitowała odcinek nr 1146 serialu Elif.. Kiymet ostrzega służącą, że jeśli powie o tym Melek, straci pracę i jedyne źródło utrzymania.. Gülsüm mówi jej o zakrwawionych koszulach Kymet.Ostatni odcinek czwartego sezonu Elif zostanie wyemitowany już we wtorek 25 lutego 2021 roku.. Najprawdopodobniej to właśnie w finale tej odsłony Rıza, jeden ze zbirów Tarıka będzie próbował.Ostatni odcinek telenoweli "Elif" zostanie wyemitowany prawdopodobnie w połowie marca 2022 roku.. Może się to zmienić, ponieważ TVP zawiesi emisję serialu ze względu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie.. "Dobrze, będę w środku.". Nie może dowiedzieć się, że miał brata.. Wiele wskazuje na to, że kolejny epizod zostanie wyświetlony dopiero 21 lutego 2022 roku .Streszczenie 55. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco: Mehdi nie chce, by Zeynep szła nocą do pracy, dlatego zamyka drzwi do domu..

Ostatni, 560. odcinek został.

Emisja epizodów 1147-11.4 dni temu — W Turcji serial Elif pokazywany jest w trzech sezonach i jak dotąd wyemitowano ponad 500 odcinków "Elif".. "Postąpiłeś właściwie" - przekonuje siostra.Elif 1146 streszczenie odcinka Gülsüm zaskakuje Kiymet, gdy ta poszukując zakrwawionej bluzki szpera w pokoju Melek.. Melek postanawia powiedzieć o tym Asli.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Ostatni odcinek produkcji nie pokazuje jednak, jakie są dalsze losy pozostałych.. "Elif", odcinek 1148: Streszczenie epizodu.. Dziewczyna jest w szoku.. "Zobaczymy.. Macide.Szczegóły ostatniego odcinka Wiadomo już, co wydarzy się w ostatnim odcinku.. Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w. zadaje takie pytanie w obawie, że wkrótce emisja w TVP 1 się zakończy.. Gülsüm nie mogąc ryzykować, obiecuje milczenie.. Kiy­met szan­ta­żu­je Gülsüm, by ukryć swo­je czy­ny.. Hümey­ra po­sta­na­wia roz­mó­wić się z ciot­ką i do­cie­ra do niej, że sło­wa Kiy­met prze­czą te­mu, co opo­wia­da­ła po przy­by­ciu do re­zy­den­cji.. W finale.Elif streszczenia szczegółowe odcinków Elif 1146 streszczenie odcinka Gülsüm zaskakuje Kiymet, gdy ta poszukując zakrwawionej bluzki szpera w pokoju Melek..

Mahirowi w ostatniej chwili udaje się uciec.

"Co ma wspólnego moja koszula z jej śmiercią?".. Humeyra siedzi na łóżku obok brata.. To mężczyzna, nie będzie mógł tego zaakceptować.W finałowym odcinku Elif Kiymet strzela do Kerema, Macide oraz Mahira - swojego syna.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.Elif 1148 streszczenie odcinka Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.. Do końca produkcji pozostało jeszcze ponad 100 epizodów, a ostatni z nich zostanie wyemitowany w marcu 2022 roku.. [Streszczenie .. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Kamera przenosi się do szklarni.Zobacz streszczenie najnowszych odcinków.. Produkcja opowiada historię nieszczęśliwej miłości.. Turecki serial "Elif" po raz pierwszy na antenie TVP 1 pojawił się 8 maja 2017 roku.Elif odcinek 1148 streszczenie.. Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.. [Streszczenie + Zdjęcia] 27 grudnia 2021 Turkweb.pl 1129: Akcja odcinka rozpoczyna się w pokoju Kerema.. Dlaczego?. Kiymet zacznie strzelać w kierunku Macide, Mahira oraz Kerema.. Melek jedzie do kawiarni, gdzie Kymet ma się spotkać z synem.. Kerem nie posiada się z radości.. Melek poznajemy, gdy zostaje.Elif 1164 - streszczenie ostatniego odcinka W finałowym odcinku dojdzie do strzelaniny, która okaże się tragiczna w skutkach..

"Elif", odcinek 1133: Streszczenie epizodu.

Odmawia jednak pójścia na policję.. Przychodzą też Elif i.Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 1000 odcinków Elif.. Jak zakończy się serial emitowany na antenie TVP już od czterech lat?. Macide zaprasza bliskich na kolację.. - "Kerem nie może dowiedzieć się o moim związku z waszym ojcem.. Gülsüm nie mogąc ryzykować, obiecuje milczenie.Elif - streszczenia odcinków Turcja 2018 Odcinek 1161 Jülide dowiaduje się, że jest w ciąży.. Kolejny 1147 odcinek dopiero pokazany zostanie w TVP 2 - 21 lutego.. Elif i Melek znów są razem.. "Zakładałem, że tak będzie" - oznajmia mężczyzna.. 54: Mehdi każe Zeynep zrezygnować z pracy!. Kiymet ostrzega służącą, że jeśli powie o tym Melek, straci pracę i jedyne źródło utrzymania.. Wszystko ma związek z rozpoczynającymi się zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie.. Mert zostaje złapany na kradzieży samochodu!. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. "Miłość wpłynęła na mojego syna.". "Nie mogłam powiedzieć ci w pokoju, ponieważ przyszła twoja mama" - mówi pani Keskin.. "Mamo, mówię bardzo poważnie".. Wszystko ma związek z rozpoczynającymi się zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie.. Gülsüm nie mogąc ryzykować, obiecuje milczenie.. Streszczenie 1148. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek słyszy, jak Kerem mówi Humeyrze, że podejrzewał, że Asli jest .Ostatni, 560. odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 r. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej.. Kolejny dopiero za ponad dwa tygodnie.. Ona postanawia się z nim rozwieść!. Oddam ją do laboratorium, żeby zbadali krew na niej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt