Przykładowe tematy prac magisterskich

Pobierz

Przykładowe prace magisterskie i licencjackie; Praca a z Prawa; Praca z Ekonomii; Praca z Psychologii; Praca z Pedagogiki; Praca z Zarządzania; Praca z Pielęgniarstwa; Praca z Medycyny Estetycznej; Praca z Fizjoterapii; Praca z Ratownictwa medycznego; Praca z Socjologii; Praca z KosmetologiiTematy prac magisterskich z pedagogiki dotyczą różnych kwestii związanych z wychowywaniem oraz edukacją.. Poza tym udzielimy cennych wskazówek, które pomogą Tobie wybrać najlepsze zagadnienie na Twoją pracę dyplomową.Poniżej prezentujemy wiele interesujących zagadnień na Twoją pracę dyplomową.. Opieka położnicza nad pacjentką ciężarną z chorobą Hashimoto.. Jakość życia pacjentów po przebytym zawale serca.. Fizjoterapia w przypadku schorzeń narządu ruchu u osób starszych.. Analiza fundamentalna danego przedsiębiorstwa.PROPONOWANE TEMATY ZAGADNIEŃ DO PRAC MAGISTERSKICH Kierunek EKONOMIA STUDIA DRUGIEGO STOPNIA stacjonarne na rok akademicki 2014/15 Przykładowe zakresy tematyczne: Dr hab. Elżbieta Adamczyk elem seminarium jest przygotowanie Studentów - uczestników seminarium - do samodzielnego opracowania i obrony pracy magisterskiej.Przykładowe tematy prac magisterskich z Rachunkowości.. Zmiany w poziomie i strukturze bezrobocia w powiecie poznańskim w latach 2004 - 2008 r.Tematy prac magisterskich z psychologii koncentrują się często na różnych problemach, które występują w ludzkiej psychice.W tym tekście przedstawimy przykłady motywów przewodnich tego typu prac dyplomowych..

3.Przykładowe tematy prac magisterskich z fizjoterapii.

Czynności pielęgniarskie wobec pacjenta po udarze mózgu.. Poza tym wskażemy, czym się kierować podczas wyboru swojej pracy magisterskiej.Przykładowe tematy prac magisterskich z Fizjoterapii.. Wykorzystanie treningu lustra w pedagogice specjalnej.. Budżet obywatelski jako sposób upowszechniania samorządności na przykładzie powiatu biłgorajskiego.Poniżej przykładowe plany prac magisterskich z psychologii: Temat: Satysfakcja z pracy i inteligencja emocjonalna a konflikt praca-rodzina, rodzina-praca wśród przedsiębiorców SPIS TREŚCI STRESZCZENIE WSTĘP Rozdział I.. Rola profilaktyki w zapobieganiu bólom kręgosłupa.. Rehabilitacja dzieci.. Działania fizjoteraputy wobec wobec .Przykładowe tematy prac magisterskich i licencjackich z Położnictwa Diagnostyka i profilaktyka lecznicza w przypadku poronienia.. Opieka położnicza nad noworodkiem przedwcześnie urodzonym z zespołem zaburzenia odżywiania.. Rola położnej przy opiece nad ciężarną z Zespółem Patau.. Ciąża bliźniacza, a czynności położnej: Praca położnej w kontekście ciężarnej z przedwczesnym pęknięciem błon płodowych.Prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe jako gotowe wzory i przykładowe prace naukowe..

W poniższym opracowaniu przedstawimy atrakcyjne tematy z tej dziedziny.

Wiedza pacjentów po zabiegu rewaskularyzacji naczyń wieńcowych na temat wtórnej prewencji choroby niedokrwiennej serca.. Działanie masażu na kobiety w ciąży.. Wielu adeptów psychologii zadaje sobie pytanie, o czym pisać swoją pracę dyplomową.W dokonaniu odpowiedniego wyboru na pewno pomóc powinna Tobie wizja przyszłej kariery.Przykładowe tematy prac magisterskich i dyplomowych.. Teoretyczna część pracy porusza tematykę historii Kresów i szkolnictwa na ich terenach, edukacji na Dolnym śląsku po II wojnie światowej, dzieciństwa jako okresu rozwojowego w życiu człowieka, oraz pamięci i jej zaburzeń.Przykładowe tematy prac magisterskich z Socjologii.. Zagrożenia dla publicznych funduszy emerytalnych.. Przykładowe problematyki na prace magisterskie z Ekonomii Stopy procentowe jako instrument wpływania na gospodarkę.. Czynności położnicze wobec noworodka przedwcześnie urodzonego z zespołem zaburzeń oddychania.. Administracja samorządowa w Polsce - wady i zalety.. Zarządzanie bezpieczeństwem i porządkiem publicznym na przykładzie komendy rejonowej 5 w warszawie.. Wprowadzenie teoretyczne 1.1.Korekta prac magisterskich według uwag promotora; Pisanie pracy.. Środki masowego przekazu w organizacji czasu wolnego dzieci w klasach 1-3, na przykładzie Szkoły Podstawowej numer X w miejscowości Y..

Są to tematy stosunkowo proste, ale jednocześnie bardzo ciekawe.

Są to tematy prac badawczych, ale przy odrobinie wysiłku można przerobić je na teoretyczne.. Rola muzyki i muzykoterapii w pedagogice wczesnoszkolnej.Przykładowe tematy prac magisterskich realizowane Zakładzie Farmacji Społecznej Społeczne i farmaceutyczne aspekty szczepień profilaktycznych w Polsce Analiza raportów przypadków polekowej arytmii komorowej typu Torsade de pointes - przeglądPrzykładowe tematy prac magisterskich z Pielęgniarstwa.. Działania położnicze wobec noworodka z ekstremalnie małą masą ciała.. Za darmo temat, spis treści, plan pracy.. Różne modele rodziny funkcjonujące w Polsce.. Opieka pielęgniarska nad pacjentem z żółtaczką fizjologiczną.. Profilaktyczne działania w celu zachowania zdrowia kręgosłupa.. Historia kryminalistyki; Historia kryminalistyki w Polsce; Identyfikacja kryminalistyczna; Wersje kryminalistyczne; Identyfikacja daktyloskopijna; Badania kryminalistyczne DNA; Ślady traseologiczne; Mechanoskopia; Kryminalistyczne badania broni palnej i amunicjiMagisterska: 95: 203: Funkcje społeczno-wychowawcze świetlic szkolnych: Magisterska: 84: 205: Przygotowanie dziecka w wieku przedszkolnym do roli ucznia: Magisterska: 111: 217: Konflikt w rodzinie: Dyplomowa: 14: 218: Rola komunikacji w rodzinie: Licencjacka: 41: 288: Współpraca szkoły z rodziną w latach : Magisterska: 65: 299: Funkcjonowanie dzieci z dysleksją w szkoleTematy prac magisterskich z Marketingu są często bardzo fascynujące..

Przykładowe tematy prac magisterskich z Ekonomii Zjawisko stagflacji w polskiej gospodarce.

Ocena płynności przedsiębiorstwa na podstawie sprawozdania finansowego.. Ciąża w przypadku pacjentki z rakiem macicy.. Opieka położnicza nad ciężarną pacjentką z macicą dwudrożną.Przykładowe tematy prac magisterskich z Położnictwa.. Wykorzystanie suplementacji kwasem foliowym w położnictwie.. Postawy kosmopolityczne w polskim społeczeństwie.. Działania pedagogiczne wobec ucznia z afazją.. Dziedzina zainteresowań - czas wolny dzieci klas 1-3; Konkretne zagadnienie - środki masowego przekazu w organizacji czasu wolnegoTematy prac dyplomowych kierunek Pielęgniarstwo studia stacjonarne II0, obrona w roku akademickim 2016/2017 1.. INŻ. ANDRZEJ MATCZEWSKI I.. Wiedza studentów na temat nowoczesnych metod antykoncepcji.. Prowadzenie rachunkowości w sklepie internetowym.. Być może o, którymś z nich zdecydujesz się pisać swoją pracę dyplomową.. Metale szlachetnie jako forma zabezpieczenia kapitału.. Weryfikacja majątku przedsiębiorstwa za pomocą inwentaryzacji.. Ocena rentowności stóp zwrotu inwestycji alternatywnych.. 4.PROPONOWANE TEMATY ZAGADNIEŃ DO PRAC MAGISTERSKICH Kierunek ZARZĄDZANIE STUDIA DRUGIEGO STOPNIA na rok akademicki 2013/14 stacjonarne (DZIENNE) Przykładowe zakresy tematyczne: PROF. ZW. DR HAB.. W tym artykule przedstawimy przykłady tematów z tej dziedziny.. Zabiegi fizjoterapeutyczne w przypadku schorzeń narządu ruchu u dzieci.. Wiedza polskiego społeczeństwa o profilaktyce zaburzeń postawy ciała.. Wpływ jogi na zdolności motoryczne organizmu.Przykładowe tematy prac licencjackich z pedagogiki wczesnoszkolnej 1.. Wpływ aktywności ruchowej na zdrowie kręgosłupa.. Przyczyny załamania gospodarczego w Wenezueli.Być może jeden z tych tematów się Tobie spodoba i zostanie przez Ciebie wybrany na temat Twojej pracy dyplomowej.. Opieka położnej nad osobą z niewydolnością nerek.. Organizacja i Zarządzanie • Zastosowanie metod i technik organizatorskich • Doskonalenie organizacji71.. Najczęstsze źródła patologii wśród polskiej młodzieży.. Procedury budżetowania w danej firmie produkcyjnej.PRZYKŁADOWE TEMATY PRAC praca magisterska, praca licencjacka, praca dyplomowa - wybór tematu pracy… Agresja a samoocena młodzieży z lekką niepełnosprawnością intelektualną Analiza działalności produkcyjnej wybranego przedsiębiorstwa Analiza konkurencji jako sposób na zarządzanie firmą Analiza marketingowa przedsiębiorstwa XTematem niniejszej pracy jest obraz dzieciństwa mieszkańców Domaniowa na Dolnym Śląsku przesiedlonych po II wojnie światowej z Uszni na Kresach Wschodnich.. Proces sekularyzacji zachodzący w polskim społeczeństwie.. Prace naukowe: magisterskie, licencjackie, inżynierskie i dyplomowe1.. Negatywne konsekwencje występowania inflacji.. Przykładowy temat pracy magisterskiej z pielęgniarstwa może nosić nazwę "Leczenia zespołu ciśnień nadgarstka, a praca pielęgniarki".. Wykorzystanie fizjoterapii w sporcie zawodowym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt