Opisz swój pokój po niemiecku

Pobierz

Pomieszczenia po niemiecku .. pokój - das Zimmer, - .. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. opis; pokój; język; niemiecki; zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]Mein Wohnort.. 1.0.2 Mój azyl.. 2.4 Śmieszkujemy .. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Next Post Opis nauczyciela po niemiecku.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.1 Opis pokoju po rosyjsku - rosyjski dla początkujących.. Moje miejsce zamieszkania.. Nad stołem wisi lampa.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Dywan jest niebieskiego koloru.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. Z góry dziękuję !Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. PILNE!. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Jak opisać pokój po niemiecku?. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. że jeśli mogę powiedzieć po polsku "Mój wymarzony pokój wyglądałby.. ", to po niemiecku również mogę, ale jeśli nie mogę to chętnie dowiem się dlaczego, żeby później .Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Zapoznaj się ze zwrotami, które możesz wykorzystać w wypracowaniu.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Po prawej jest łóżko, komoda i tapczan.. mój pokój jest duży i ładny.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyPotrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?. Opis pokoju po Niemiecku.. Na biurku stoi komputer.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) gaciu1 gaciu1 08.04.2011 Język niemiecki Liceum/Technikum Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) 1 Zobacz odpowiedź BeMar BeMar Mein Zimmer..

Opisz swój dzień po niemiecku.

", to po niemiecku również mogę, ale jeśli nie mogę to chętnie dowiem się dlaczego, żeby później nie popełniać tego błędu.Opisz swój pokój po niemiecku +3 głosów.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa] opis; pokój; język; niemiecki -1 głos.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Opis domu: .. Zobacz r ównież opis pokoju po niemiecku .. 5 0 blocked odpowiedział(a) 25.03.2009 o 19:09 In der Wohnung -W mieszkaniu ,an der wand - przy ścianie Steht ein groBer brauner schrank-stoi duża brązowa szafa.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Lubię swój pokój.. 1,127 wizyt.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Naprzeciwko drzwi stoi moje biurko z krzesłem.. Nowe, przydatne słownictwo do opisu miejsca zamieszkania.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis mieszkania po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Po przejściu przez nie znajdujemy sie w dużym pomieszczeniu, potocznie nazywanym salonem..

...Opis pokoju po niemiecku.

Obok biurka jest duży balkon i dużo kwiatków.. .Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Zwroty typowe dla opisu miejsca zamieszkania.Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derOpis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.. ściany są białego koloru.. 1.0.3 Nagrania audio po rosyjsku; 2 Opis pokoju po rosyjsku - kurs języka rosyjskiego online.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. 2.1 Słownik rosyjsko-polski; 2.2 Słownik rosyjsko-polski; 2.3 Słuchaj i powtarzaj za lektorem!. Die Lampen im Wohnzimmer sind stufenweise einstellbar.Oprócz: Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. Ściany tego pokoju są koloru zielonego, pod prawą scianą stoi zielona kanapa, a pod lewą telewizor.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: domu po niemiecku Opis pokoju po niemiecku .. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie..

Opis po niemiecku .

1.0.1 Mój pokój - mój azyl.. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.Opisz swój pokój po niemiecku.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. na szafce leżą książki.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Mówić o nim nie chcę!. Na środku stoi stół z dwoma starymi, ale wygodnymi fotelami.. Nam łóżkiem i komodą wiszą trzy obrazki.. Naprzeciw wejscia, pod duzym oknem, stoi stół przy ktorym moja zapracowana rodzina zjada swoj jedyny wspolny posilek w ciagu dnia - obiad.Przykładowy opis pokoju po niemiecku.. Der Tagesablauf - mein AlltagOpisz swojego kolegę z klasy po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt