Charakterystyka wybranego bohaterów lektury felix net i nika

Pobierz

Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. 2.00 (1 głos) Jolanta Chaber.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Net nazywa go "warzywem wycieczkowym" i "W zimnej wodzie Kąpany".. Chłopak ma wielkie serce, zawsze wspiera swoich bliskich.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Wybierz jeden z punktów planu; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludziTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Jego pasją jest informatyka.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. 0 ocen | na tak 0%.. Test składa się z 12 pytań.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.. O WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika;Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Pojawiła się w siódmej części.Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Mówią na niego "chudzielec".. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa; 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów; 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności; 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek; 8.6 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia; 8.7 Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka; 8.8 Felix, Net i Nika oraz Bunt MaszynZapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.To Felix jest pomysłodawcą centrum dowodzenia, założonego z Netem i Niką na szkolnym strychu.. Rozwiąż test!Połączone siły Małej Armii, Felixa, Neta, Niki i naukowców z Instytutu Badań Nadzwyczajnych udaremniły ten plan.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Zapomniałeś, kim jest Uczniowie gimnazjum, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Najchętniej ubiera się w krótkie spódniczki i jeansowe ...Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Felix i Nika doświadczają przemocy szkolnych dręczycieli: Marcela i Rubena.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. szybko!. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Uczy w Gimnazjum im.. Ojciec Neta jest informatykiem.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. Charakterystyka zewnętrzna.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.. W Warszawie tworzą się korki.. Lubi żarty i ironie.. Nosił jaskrawożółte okulary.Zapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego..

Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite ...Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".

0 0 03.11.2018 o 09:10 rozwiązań: 1.. Na szczęście Felix, Net, Nika i Laura uniemożliwili mu ten plan poprzez odrzucenie ustawy Bezpieczne Dorastanie.Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Jaki byłby Twój los, gdybyś został bohaterem horroru?. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Najlepsi w pomaganiu: 1.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.Jolanta Chaber - polonistka, wychowawczyni Felixa, Neta i Niki.. Agnieszka co ma peszka.. Razem z Netem postanawiają ich ukarać.. Miał włosy ciemnoblond.. Ma czternaście lat.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

Trójka przyjaciół poznaje Manfreda - sztuczną inteligencję, którą wychował Net.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Uciekają wraz z Niką do kanału .Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Ma urodziny w drugiej połowie września.. - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły, - Jolanta Chaber - polonistka, wychowawczyni klasy pierwszej "a"; młoda kobieta o długich jasnych .Tytułowymi bohaterami powieści są uczniowie gimnazjum: szczupły, jasnowłosy Felix Polon (przez "x" na końcu, jak mawiał), wysoki i chudy jak tyczka Net Bielecki oraz rudowłosa Nika Mickiewicz.Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Ostatnim razem chciał zapanować nad ludźmi za pomocą komplantów wszczepionych ludziom w głowy w 14 części.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. ~Przyjaciel_koteczek.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. .Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Rozdział 2.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Gdy, wraz z przyjaciółmi, odnajduje skarb, pamięta, by zabrać pierścionek, który niegdyś należał do jego babci.Poznajemy trójkę głównych bohaterów.. Odpowiedz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt