Dopasuj pytania do właściwych odpowiedzi

Pobierz

Pytania i odpowiedzi: 6.0: 25.02.2021 12:05 Małgorzata Rojek Pytania i odpowiedzi: 5.0: 02.04.2020 16:37 Małgorzata Rojek Pytania i odpowiedzi: 4.0: 08.11.2019 13:28 Małgorzata RojekPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wstaw Have lub Has.. Usuń obciążenia ze sztangi po obu stronach, przesuń wszystkie cztery poza ekran.. Potem Napisz zgodne z prawdą odpowiedzi.. Napisz w zeszycie pełne pytania i dopisz odpowiedzi zgodne z prawdą; Zad 6 - Napisz 3 pytania w oparciu o podany przykład.. Napisz w zeszycie pełne pytania i dopisz odpowiedzi zgodnie z prawdą.Do pojęć dopasuj okręslenia : Pojęcie : fabryka, maszyna parowa, trójpolówka, płodozmian, urbanizacja, uwłaszczenie.. b)To protect our environment.Przekształć pytania na mowę zależną .. Określenia: rozwój miast; urządzenie wykorzystujące energię pary wodnej; zakład produkcyjny z pracą zmechanizowaną; stosowany w średniowieczu i pierwszych wiekach nowożytnych systemu upraw ziemi; nadanie na własność, np. ziemi ; system uprawy ziemi stosowany wpółcześnie.Ja mam z językiem angielskim duże problemy ucze się od podstaw a w szkole mam na poziomie trochę wyższym ja wiem że dla was to chwilka II.. Dwie odpowiedzi zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego pytania.. Klasa 8 Polski.. Popatrz na obrazek Ułóż i napisz zdania Użyj wyrażeń there was i there were Użyj właściwych przyimków..

Potem dopasuj te pytania do właściwych odpowiedzi.

Jeśli nie potrafi rozwiązać jakiegośOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. B - Total langweilig.do właściwych dla siebie urzędów skarbowych lub na adres skrzynki e-mailowej , .. Dopasuj każdy tekst do odpowiedniego zdania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wofur sorgt das Radio ?Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jedno pytanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej odpowiedzi.. Wyobraź sobie, że jesteś dziennikarzem, który ma przeprowadzić wywiad z Tadeuszem Kościuszko lub Stanisławem Poniatowskim.. Gdy wraca ze szkoły do domu, je obiad, a zaraz potem siada do zadań domowych.. Dopasuj źródła energii do właściwych kategorii (odnawialne źródła energii, nieodnawialne źródła energii, nieodnawialn - Pytania i odpowiedzi - GeografiaDopasuj.. Podane przykłady produktów i działań dopasuj do właściwych nazw typów globalizacji.wybierz odpowiedz,która najlepiej uzupełnia dialog.. Można pisać nazwę i skrót np. dzik (w) (w) wszystkożerne.. Dziecko znowu płacze!. … Uwaga!. Na ich podstawie dowiesz się w jakich zawodach pracują ludzie, którzy myślą podobnie.. 2_____ Beyone given a concert in Poland?Dopasuj wyrazy do właściwych kategorii 2 Zobacz odpowiedzi .. wg Jolantalesnik.Odpowiedz.. Najwięcej czasu potrzebuje na matematykę..

(r) roślinożerne.Dopasuj pytania do właściwych odpowiedzi.

Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wpisz właściwą literę.. Wprowadzenie do zdania Sortowanie według grup.. Na jutro, DAJĘ NAJJest to wybór zazwyczaj 5 odpowiedzi, gdzie znajduje się jedna centralna i dwie skrajne.. Dużą popularność zyskują pytania, gdzie odpowiedzi zaprezentowane są w postaci buźki i emotikon animowanych.. wiewiórka, dzik, wilk, zając, jastrząb, szczur, gołąb, karp, szczupak, ropucha, żmija, nietoperz, kura, Dopasuj do kategori : wszystkożerne (mają być 3), Roślinożerne (4), Mięsorzerne (7) :P.. +0 pkt.. Ułóż i napisz pytania.. 136: Jak zbudować wieże?. Chociaż wiele z naszych lubrykantów nadaje się do różnorodnych zastosowań (np. specjalnych okazji czy określonych korzyści), to ten quiz wskaże Ci lubrykant, który na podstawie Twoich odpowiedzi, uznaliśmy za odpowiedni dla Ciebie .Dopasuj rodzaje gleby do skaly, na jakiej powstala.. Pomóż mi proszę .. Wskaż podobieństwa i różnice w rozumieniu pojęcia obywatel i obywatelstwo przez starożytnych Greków i Rzymian.. A) Jakub Jasiński B) Jan Kiliński C) Antoni Madaliński 1) zorganizował powstanie w Wilnie w czasie insurekcji kościuszkowskiej, podzielił spiskowców na kilka oddziałów i przydzielił im zadania.Dopasuj pytanie do odpowiedzi..

Dopasuj pytania do odpowiedzi 1.Who is He?

.Odwiedź naszą specjalną stronę internetową w swoim ojczystym języku.Pomożesz dopasować zwierzęta do właściwych kategori ?. Znajdź parę.. Użyj kół samochodu i połóż je na oczach tatusia: 138: Rozwiąż: 17: 139: Pomóż kulturyście!. Przed Tobą 20 pytań które zbadają Twoje zainteresowania.. • straty związane z zaburzeniem działalności.Dopasuj nazwy zwierząt do ich obrazków.. 2.Asking about family- dialogue.O1: Nawet do śmierci technicznej, jeśli jest.. Ćwiczenie 4/78 - uzupełnij pytania formami Have got lub Has got.. z odzysku po regeneracji do uzupełnienia ubytków.. W pierwszej kolejności odrabia zawsze język polski, bo najbardziej go lubi.. Wymyśl pytania.. +0 pkt.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2.Could you turn down t.Zad 2 - dopasuj przymiotniki do właściwych włosów; przepisz zwroty do zeszytu; Zad 4 - uzupełnij poniższe pytami formami Have got i Has got.. 140: Uczennica nie może wymyślić odpowiedzi na pytanie testowe.Znajdź szybko odpowiedzi na grę Brain Test Dopasuj obiekty do właściwych krajów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Ćwiczenie 2/78 - dopasuj przymiotniki (1-6) do właściwych włosów(a-f)..

...Dopasuj obiekty do właściwych krajów.

Jeden tekst pasuje do dwóch zdań.. Ann asked .Uzupełnij pytanie.. Nie zastanawiaj się zbyt długo, kieruj się tym co najpierw przychodzi Ci do głowy.wg Moadrjanczyk.. Pamiętaj, że nie ma tu odpowiedzi dobrych czy złych, każda z nich jest Twoja.. Ciekawe pytania do ankiety - animowane buźki Buźki animowaneDopasuj odpowiedzi do pytań.. Proszę o pomoc!. Gleba bielicowa B.Redzina C.Czarnoziem D.Gleba Brunatna 1.Skala Wapienna 2.Glina 3.piaski i zwiry 4.less Pomozcie plizzz dam najTekst do zadań 32 i 33 Julia jest bardzo pilną uczennicą.. Do tego typu pytania zalecamy nasze graficzne pytania Ocena..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt