Sprawdzian z lektury kubuś puchatek

Pobierz

Profesorowie dr Sarah E. Shea, dr Kevin Gordon oraz ich współpracownicy przeanalizowali bohaterów z Kubusia Puchatka i przypisali każdego z nich do konkretnego zaburzenia psychicznego.. 15 pytań ze znajomości lektury "Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza.. Z trudem wdrapał się na drzewo.Autor opisał jego przygody w dwóch książkach "Kubuś Puchatek" oraz "Chatka Puchatka".. Samodzielne czytanie wyrazów i zdań, wybór i podkreślenie właściwej odpowiedzi na pytanie.. Miś z wizytą u Sowy.. Udostępnij.. Pomyślał, że jeżeli słychać bzyczenie, to w pobliżu muszą być pszczoły.Kubus Puchatek Wiedza z lektury z ,,Kubusia Puchatka''.. Puchatek wręcza Kłapouchemu baryłkę z życzeniami zapisanymi przez Sowę Przemądrzałą.. Krzyżacy- test.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 43988.. Kliknij, żeby przejść do testu.Język polski, Sprawdziany i testy Test kompetencji ucznia klasy II (na podstawie lektury "Kubuś Puchatek" Test kompetencji ucznia klasy II (na podstawie lektury pt. "Kubuś Puchatek") .. Kubuś Puchatek ma 4 razy więcej baloników niż Krzyś, a Prosiaczek o 15 więcej niż Krzyś.Kubusia Puchatka zna każdy, ale jak dobrze znasz książkę A.A.. Sprawdź, ile wiesz o Kubusiu Puchatku i mieszkańcach Stumilowego Lasu!Plik TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Kubuś Puchatek.doc na koncie użytkownika Joanna-joah71 • folder Inne sprawdziany • Data dodania: 27 sty 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Edukacja czytelnicza, Sprawdziany i testy Test sprawdzający znajomość lektury kl. II "Kubuś Puchatek" Otwórz PDF w nowym oknie..

kubuś puchatek.

Pewnego dnia idąc leśną ścieżką Puchatek usłyszał bzyczenie pszczół.Zobacz najciekawsze publikacje na temat: test z lektury kubus puchatekSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. A. Milne Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów.. Gdzie mieszkał Kubuś i jego przyja­ciele.Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu.. :) Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Od razu skojarzył pszczoły z pysznym miodkiem i postanowił za wszelką cenę go zdobyc.. .Kubuś Puchatek, uroczy miś i najbliższy przyjaciel Krzysia, mieszkał w małej drewnianej chatce w Stumilowym Lesie.. Opowiadania 16 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Puchatek mieszka na pustyni; W lesie Sherwood; Sprawdź się w poniższych tematach: .. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Kubuś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Kangurzyca z Maleństwem, Królik i jego krewni i znajomi, Sowa Przemądrzała 4. a) zając b) osioł c) pies.. Lalka - Bolesław Prus..

Test z lektury "Kubuś Puchatek" A. Skomentuj.

Puchatek pragnie ofiarować przyjacielowi miód (oczywiście zjada go w drodze).. Sprawdźcie się w naszym teście.. Pewnego razu, gdy spacerował po lesie, usłyszał bzyczenie.. Postać misia kojarzy się również z popularnym serialem animowanym oraz wieloma filmami rysunkowymi Disneya.. W jakim lesie mieszka Kubuś Puchatek i jego przyjaciele?. Kubuś Puchatek.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Test na patologię z Kubusia Puchatka.. Starsi znają go lepiej jako postać książkową - misia o bardzo małym rozumku.. Scenariusz zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat Był sobie raz Kubuś Puchatek.. Rozwiąż test i sprawdź!Od 1926 roku Kubuś Puchatek i jego przyjaciele - Prosiaczek, Sowa, Tygrysek i wiecznie smutny Kłapouchy - przetrwali jako niezapomniane dzieła A.A.. Jak dobrze pamiętasz ich przygody?. Samodzielne wypisanie bohaterów lektury, stosowanie wielkiej litery w nazwach własnych.. 3.Wymień bohaterów książki "Kubuś Puchatek".. Bohaterowie - Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Królik, Kłapouchy, Sowa Przemądrzała, Tygrysek, Mama Kangurzyca i Maleństwo - mają odmienne charaktery i różnie się zachowują, jednak każdy z nich to portret ..

Latarnik - test znajomości lektury ...3.

Wiersze napisane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Tarnobrzeguw konkursie na wierszyk o Kubusiu Puchatku Wyprawa po Coś.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Podkreśl pra­widłową odpowiedź.. Kubuś .Rozdział 1, w którym poznajemy się z Kubusiem Puchatkiem i pszczołami, i tu zaczyna się opowiadanie Kubuś Puchatek, uroczy miś i najbliższy przyjaciel Krzysia, mieszkał w małej drewnianej chatce w Stumilowym Lesie.. .Kubuś Puchatek jest bardzo głupi on jest ble ble ble i już!. fatod 12 czerwca 2017 Nie cierpię Kubusia Puchatka, on jest ble!. Uwaga!. Chatka Puchatka to zbiór krótkich, zabawnych historyjek o zwierzętach - mieszkańcach Stumilowego Lasu i ich przyjacielu, małym chłopcu o imieniu Krzyś.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Kubuś Puchatek.. Prezent od Krzysia i przyjęcie .Zobacz najciekawsze publikacje na temat: test z lektury kubus puchatekZobacz najciekawsze publikacje na temat: test z lektury kubus puchatekSpotkanie z Kubusiem Puchatkiem [6-latki] W Stumilowym Lesie, czyli zabawy z Kubusiem Puchatkiem W świecie Kubusia Puchatka.. Prosiaczek daje Osiołkowi balonik, a raczej to, co z niego zostało.. Czy jednak wiecie o nim dostatecznie dużo?. Z tym bohaterem wychowywało się kilka pokoleń.. fatod 12 czerwca 2017 Ten Puchatek był o małym rozumku.. Młodsi kojarzą przede wszystkim z kolorowych dobranocek i kinowej serii przygód o Kubusiu Puchatku..

Test ze znajomości lektury Lalka Bolesława Prusa.

18 stycznia obchodzimy Dzień Kubusia Puchatka.. Milne, który napisał tę książkę dla swojego syna, Christophera Robina i Ernesta H. Sheparda, który z miłością nadał kształt Puchatkowi i jego towarzyszom.Test z lektury Kubuś Puchatek napisanej przez Alana Alexandra Milne Zawiera 10 pytań.. "Kubuś Puchatek" - najważniejsze informacje o lekturze - Książka została wydana w 1926 roku.Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem czy klasówką.. Kubuś Puchatek, najlepszy przyjaciel Krzysia, mieszkał w Stumilowym Lesie pod wielkim dębem.. Którego z bohaterów z Kubusia Puchatka przypominasz?. Pewnego dnia idąc leśną ścieżką Puchatek usłyszał bzyczenie pszczół.. Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do takiej .Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Kubuś Puchatek" autorstwa A. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.Kubuś Puchatek - quiz wiedzy o słynnym misiu o bardzo małym rozumku i innych bohaterach serii.. W Stumilowym Lesie; W jakim lesie?. Patrycja 24 grudnia 2013 Kubus Puchatek jest bardzo bardzo głupi ja go wcaleKubuś Puchatek to postać z dzieciństwa prawie każdego z nas.. Kubuś spotyka Prosiaczka.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. pytanie 1 z 10..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt