Sprawozdanie z drugiego półrocza w przedszkolu 4 latki

Pobierz

Grupa złożona jest w całości z dzieci 6letnich.. Jest to grupa bardzo żywa i absorbująca.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąsprawozdanie z pracy wychowawczo- dydaktyczno opiekuŃczej za rok szkolny 2014/2015 grupa 3,4 latki We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. Wychowawczynie: Barbara Golian, Sylwia Wyszomirska Grupa "Muchomorki" liczy 24 dzieci: 13 dziewczynek i 11 chłopców.. Chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych kształtujących postawę: orientacyjno-porządkowe, z elementami czworakowania, biegu, podskoku, czołgania rzutu i chwytu.SPRAWOZDANIE Z PRACY W GRUPIE 3-4 LATKÓW ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM "BAJKOWY ŚWIAT" W KOLNIE Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3, 4 latków liczyła 21 dzieci - 5 chłopców i 16 dziewczynek.Sprawozdanie z pracy przedszkola - pierwsze półrocze roku przedszkolnego 2012-2013 Drodzy rodzice za nami ferie zimowe, odpowiedni czas, aby opisać w kilku słowach jak udało się nam wykorzystać czas półrocznego pobytu Państwa dzieci w naszym przedszkolu.Głęboko wierzę, że żaden z nauczycieli nie korzysta ze sprawozdania innego wychowawcy.. Sprawozdanie podsumowujące pracę wychowawczo-dydaktyczną w pierwszym półroczu w grupie 5 latków Grupa 5 latków to 26 dzieci.. 4 latki wykazują się znajomością imienia i nazwiska, Nazywają czynności wykonywane przez osoby pracujące w przedszkolu.Podsumowanie wstępnej obserwacji w grupie 3 - latków I semestr rok 2016/2017 nauczycielka: Grupa liczy 25 dzieci (11 chłopców,14 dziewczynek)..

W informacji z realizacji wniosków z poprzedniego półrocza wskazywać wykonane konkretne działania.

W listopadzie:Rozpoznają osoby pracujące w przedszkolu, nazywają członków rodziny, oraz osoby pracujące w różnych zawodach (listonosz,policjant, strażak, lekarz, fryzjerka) Poznały godło i barwy narodowe.. Jeśli tak jest, to najwyższa pora na refleksję i zmianę nawyków.. Grupa Żabek w roku szkolnym 2017/2018 liczyła 22 dzieci : 12 dziewczynek i 10 chłopców.. GRUPA 4-LATKI.. Grupa składa się z dzieci, które uczęszczają do przedszkola drugi rok (14 dzieci) oraz dzieci, które do przedszkola przyszły po raz pierwszy (11 dzieci).Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo - dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 6 - letnich za I półrocze 2004/2005.. Zasady postępowania wobec środowiska naturalnego uwzględniać w kodeksach grupowych.. Większość dzieci uczęszcza do przedszkola drugi bądź trzeci rok, dla trójki dzieci jest to .Kształtując prawidłową postawę, dzieci utrwalają znajomość orientacji w schemacie własnego ciała i drugiej osoby.. Do grupy uczęszczało 25 dzieci Tak jak w poprzednim półroczu kontynuowałyśmy pracę w grupie zgodnie z programem nauczania przewidzianego dla dzieci 4-letnich.Grupa Motylków - 4-latki.Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków)..

W trakcie trwania I półrocza szkolnego żadne z dzieci nie dołączyło ani nie zrezygnowało z uczęszczania do grupy.

W czerwcu dzieci zostały zapoznane bliżej z regionem Kujawskim, stolicą Polski, z barwami ojczystymi i z naszym miasteczkiem Mogilnem.Plik Sprawozdanie z pracy za I półrocze w grupie 4.doc na koncie użytkownika honorcia-1001 • folder sprawozdania • Data dodania: 17 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie z pracy wychowawczo - dydaktycznej PODSUMOWANIE PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJW PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2011/2012W GRUPIE "SŁONECZKA" Grupa "SŁONECZKA" liczy 24 dzieci w tym 15 chłopców i 9 dziewczynek.. W trakcie trwania II półrocza szkolnego nikt z dzieci nie dołączył ani nie zrezygnował z uczęszczania do grupy.3) określić do każdego wniosku rekomendację do pracy w II półroczu: zaplanować działania usprawniające pracę przedszkola, podać, w jakim zakresie zaplanowane i zrealizowane formy wspomagania były zgodne z potrzebami nauczycieli i przedszkola, czy spełniły swoje zadanie oraz wyznaczyć kierunku zmian,W czerwcu dzieci były w Ośrodku Rekreacji Konnej- tam jeździły konno i bryczką.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści .SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ Z I SEMESTRU DZIECI 6‑LETNICH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - GRUPA KOTKI ..

Zaznaczę, że sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu nie jest dokumentem standaryzowanym, dlatego też w każdej placówce wygląda inaczej.Pióro, B. Wójcik.

2010 Grupa wiekowa : 4- latki Prowadząca : Agnieszka .Plik sprawozdanie z I semestru.doc na koncie użytkownika catherina2202 • folder zerówka - dokumenty n-la • Data dodania: 1 lut 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.6.sprawozdanie z klasyfikacji za semestr/rok szkolny klas 4-6 doc. 7.sprawozdanie z realizacji zadań przedmiotowych doc. 8.sprawozdanie z realizacji zajęć pozalekcyjnych (art.42) doc. 9.sprawozadnie z realizacji zajeć pozalekcyjnych w roku szkolnym doc. 10.ocena efektów kształcenia .Sprawozdanie z I półrocza pracy wychowawczo-dydaktycznej (starszaki) PODSUMOWANIE I PÓŁROCZA PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ W GRUPIE V Grupa V w roku szkolnym 2011/2012 liczy 25 dzieci w tym 12 dziewczynek i 13 chłopców.. Rok szkolny 2013/2014.. W roku szkolnym 2013/2014 do grupy najmłodszych dzieci - 3,4 letnich uczęszcza 15 dzieci (w tym9 - dziewczynek, 6 - chłopców oraz siedmioro - 4-latków i ośmioro - 3-latków).Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały: Sprawozdanie z awansu kończące staż na nauczyciela dyplomowanego Sprawozdanie składane do dyrekcji przedszkola po zakończeniu stażu na n-la dyplomowanego .zawiera opis realizacji planu rozwoju zawodowego […]; SPRAWOZDANIE Z PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO WSTĘP Pracując z dziećmi w wieku przedszkolnym ponad 30 lat jestem .w serwisie Publikacje edukacyjne..

Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".

Wraz z rodzicami dzieci wzięły udział w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w Przedszkolu.. Grupa Jeżyków prowadzona jest przez Nauczycielki: Martynę Jenny, Monikę LalakSprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. 6 dzieci doszło do grupy od września 2012 r., pozostałe uczęszczają do niej drugi rok.. Grupa moja liczy 20 dzieci 6 - letnich.. Prawie wszystkie dzieci, za wyjątkiem trojga z nich, uczęszczają do przedszkola po raz pierwszy.4.. Organizują swobodne zabawy ruchowe.. który odwiedził nasze przedszkole.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej w II półroczu.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści zawartych w programie wychowania przedszkolnego "Zanim będę uczniem" Wydawnictwa Edukacja Polska.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej Rok 2012/2013 semestr I Grupa III - 4-latki.. 4‑LATKI.. SPRAWOZDANIE Z PRACY W ROKU SZK.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Podsumowanie pracy z dziećmi w grupie 3,4-latków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt