Test z lektury mały książę wordwall

Pobierz

Streszczenie.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. wg Meluapaniodpolskiego.. "Mały Książę" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -maly-ksiaze-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę?. Otrzymuj osiągnięcia.. Zarejestruj się!. Gdy baobab wyrośnie, to może stanowić ozdobę planety.. wg Anitaczku.. O namalowanie jego kwiatu.. wg Rolniczaklaura0.. Na bezludnej wyspie.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały KsiążęAleksander Fredro "Zemsta".. kaczka.. Uzasadnij swój wybór.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Zdobywaj obserwujących.. Mały Książe Test.Mały Książę - mieszkańcy planet Połącz w pary.. Rozwiąż test!Trudny test z lektury Mały Książę, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. W uzasadnieniu przywołaj sytuację z tej lektury, ilustrującą twoją argumentację.. Zapisuj ulubione.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Mały Książę"Mały Książę" - sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!. wg Anitaczku.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. O zaprzyjaźnienie się z nim..

Test wiedzy z lektury "Mały Książę" Teleturniej.

Pokłócił się z lotnikiem.. Obserwuj autorów.. Mały Książę - dorośli - dzieci Sortowanie według grup.. Świat książki Antoine de Saint Exupery "Le Petit Prince" - najczęściej tłumaczonej książki świata.. Róża jednak wolno rozkwitała.Test wiedzy z lektury - "Mały Książę".. W tym dziale zbieramy odnośniki do testów lektur z liceum.. Powiązane z testem.. - Mały Książę - Bohaterowie lektury "Detektyw Pozytywka" - TEST "DZIECI Z BULLERBYN"TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Lista pytań z lektury Mały Książę.. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Lektury szkolne - liceum.. Mały książe-test Test.. Sprawdź, co wiesz o "Małym Księciu" Książki w mojej kolekcji.młoda kaczka.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały Książę, poziom trudnyTest z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Q. Baobaby w tej opowieści mogą symbolizować: answer choicesklasa 6 historia dział 2.. Brakuje odpowiedzi.. Skąd przybył na Ziemię Mały Książę?. a) pilot b) róża c) Mały Książę 2) W lekturze pojawia się narracja: a) pierwszoosobowa b) trzecioosobowa c) czwartoosobowa 3) Zdarzenia, które nie tworzą akcji, lecz należą do fabuły to: a) wspomnienia, piosenki b) piosenki, opowiedziane historie c) wspomnienia, opowiedziane historie 4) Fabuła to: a) układ wszystkich zdarzeń będących .Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury..

Test z lektury: Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz.

Twórz quizy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Mały Książę.. Bo bał się żmii.Czy znasz Małego Księcia?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Czuł się odpowiedzialny za różę.. Mały Książę - mieszkańcy planet Sortowanie według grup.. Mały Książę czuł, że z takiego niezwykłego pędu rozkwitnie coś pięknego.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Z gwiazdy D-612 - widzianej w 1909 r. przez pilota.. Ogniem i mieczem - test z lektury - Henryk Sienkiewicz.. Tagi #malyksiaze #lekturyszkolne #lektury Inne tryby testu.. Bo był on niepodobny do innych.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Dodawaj wpisy.. "Mały Książe" Prawda czy fałsz.. wg Ewaborkowiak.. 3 Super!Mały Książę nie lubił żadnych roślin i niszczył wszystkie zielone pędy, jakie pojawiały się na jego planecie..

Rozwiąż nasz quizTest z lektury Mały Książę.

Dołącz do nas!. 6.Mały Książę od początku z zainteresowaniem śledził, jak kwiat się rozwijał.. Do zboża.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test z lektury Mały Ksi .Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.egzaminacyjnego), innych niż Mały Książę, wybierz tę, której bohater przekonał się, kto jest jego prawdziwym przyjacielem.. Przewiń.. Rozwiąż test.. Klasa 7 Klasa 8 do egzaminu Polski lektury.Najbardziej kompletny test z lektury Mały Książę jaki znajdziesz w sieci.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Dlaczego zainteresował się tym właśnie pędem?. Do pędów róż.. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. Polski.. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .1) Kto jest narratorem w "Małym Księciu"?. nikt jej nie odwiedził.. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?.

Podaj tytuł tej lektury oraz jej bohatera.

Kolekcja blisko 500 książek w ponad 200 językach.. Z gwiazdy B-612 - widzianej w 1909 r. przez tureckiego astronoma.. B. Z planety 325 - odkrytej przez francuskiego naukowca.. Mikołajek - test znajomości lektury.Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. stara kaczka.. Do chwastów.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż test!Test: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt