Test z lektury katarynka trudny

Pobierz

Poszukuję nowoczesnych rozwiązań w edukacji.. Katarynka to popularna nowela Bolesława Prusa o otwartości na potrzeby innych ludzi i niesieniu im pomocy, której akcja rozgrywa się w XlX-wiecznej Warszawie.. Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. Ciag Dalszy Nowelki Katarynka Wypracowania Konspekty Streszczenia I Pomoc Szkolna from wkuwam.pl Najnowsze pytania z przedmiotu polski.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.,,Katarynka"- Bolesław Prus.~ Test wiedzy _The_J_ 3 lata temu.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, ile pamiętasz z tej lektury i jak dobrze znasz jej bohaterów.Rozpocznij test.. Od wielu lat jestem opiekunem gazetki szkolnej "Niecodziennik Szkolny", prowadzę też zajęcia związane z animacją poklatkową i wykorzystaniem nowoczesnych mediów.Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. Czas na odpowiedź: 30 sekund.. To nie jest łatwe, bo nie dość, że trudno nadążyć za aktualnymi młodzieżowymi trendami, to jeszcze dość trudny wiek, w którym zmieniają się zainteresowania, gusty i prezentowe preferencje .Edit.. Test składa się z 12 pytań.. Regulamin Polityka prywatności.. wg Ankiety317.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Pan Tadeusz.. Jak ma na imię główny bohater utworu?. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest..

#lektury #ksiazki.

Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Quiz: Katarynka - test znajomości lektury Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Do czego pan Tomasz czuł wyjątkową niechęć?. Jak dobrze pamiętasz treść "Katarynki"?. "Katarynka" - Pan Tomasz Sortowanie według grup.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Jaką przypadłość miała dziewczynka?. 339 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Skomentuj.. Tomasz.. Test składa się z 12 pytań.. Najlepsze prezenty dla .Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Pan Mateusz.. 100% average accuracy.Pytania Testowe Do Lektury Katarynka.Pytania i odpowiedzi do lektury katarynka (36).. Mikołajek - test znajomości lektury.1) Kim z zawodu był Pan Tomasz a) Adwokatem b) Kucharzem c) służącym 2) Czym interesuje się a) kuchnia b) sztuka c) śpiewem 3) Kto jest autorem "Katarynki" a) Henryk Sienkiewicz b) Adam Mickiewicz c) Bolesław Prus 4) Czego nienawidził Pan Tomasz a) Katarynek b) Dzieci c) Swojej Pracy 5) Jakie nieszczęście spotkało małą sąsiadkę Pana Tomasza a) utrata słuchu b) utrata wzroku c .quizy o Katarynkce, przpomnienie lektury, naucz się na sprawdzian z lektury, szkoła, klasa 5Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus)..

Rozwiąż test.Test wiedzy z lektury Katarynka, Bolesław Prus.

Katarynka - plan wydarzeń Sortowanie według grup.Test "Katarynka" - Quiz.. Udostępnij.. Test z lektury katarynka, bolesław prus.Test wiedzy z "Katarynka" .. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 9777 razy.. Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. Kim z zawodu był Tomasz?Katarynka - Bolesław Prus - streszczenieKatarynka autorstwa Bolesława Prusa to historia o ludzkich cierpieniach i radościach, współczuciu dla chorych i niesz.Najbardziej kompletny test z lektury Kłamczucha jaki znajdziesz w sieci.. Rozwiąż quiz.. Lew, czaro.. Jaką rolę pełniłbyś w Piekle?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KłamczuchaQuiz z lektury "Tajemniczy ogród".. Co dzieje się na końcu utworu?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Testy z Informatyki.. Czy ta osoba o Tobie myśli?. Powiązane z testem.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.. a) Pan Sławomir b) Pan Tomasz c) Pani Teresa 2) Czego nienawidził Pan Tomasz?. Testy z lektur szkolnychKatarynka.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. wg Malgorzatajurcz.. Rozwiąż test.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.Test wiedzy ze znajomości lektury "Katarynka"..

Pan Janusz.Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.

Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Jak miał na imię główny bohater ,,Katarynki''?. Klasa 5 Polski.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 1) Kim z zawodu był Pan Tomasz a) Adwokatem b) Kucharzem c) służącym 2) Czym interesuje się a) kuchnia b) sztuka c) śpiewem 3) Kto jest autorem "Katarynki" a) Henryk Sienkiewicz b) Adam Mickiewicz c) Bolesław Prus 4) Czego nienawidził Pan Tomasz a) Katarynek b) Dzieci c) Swojej Pracy 5) Jakie nieszczęście .Katarynka - test wiedzy.. Test wiedzy na temat noweli "Katarynka".. Najlepsze prezenty dla poszczególnych znaków zo.CAŁY audiobook kupisz tu Prus, nazywany pisarzem chwalącym codzienność, stworzył wiele niezapomnianych no.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - - Bolesław PrusCzyta: Paweł WódczyńskiWesprzyj nas na Patronite: Fundacja Słowo i Kropka 2019Z.Pytania i odpowiedzi do lektury Katarynka (.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Lew, czaro.. Która różowa postać z bajek idealnie odwzorowuj.. Jaką rolę pełniłbyś w Piekle?. Pan Tomasz.. Test składa się z 15 pytań.. 1) Kto jest głównym bohaterem tej noweli?.

Tagi #katarynka #boleslawprus #prus #lekturyszkolne #lektura Inne tryby testu.

a) Katarynek b) Pizzy c) Komputerów d) Ludzi 3) Kto wprowadził się do mieszkania obok Pana Tomasza?1) głównym bohaterem książki był a) pan tomasz b) pan stanisław c) pan michał 2) czego nie nawidził pan tomasz a) samotność b) katarynek c) ludzi 3) dziewczyna z lektury jest a) łysa b) niesłysząca c) niewidoma 4) ile lat ma mała sąsiadka pana tomasza a) 8 b) 3 c) 6 5) lektura katarynka jest a) legędą b) nowelą c) spiskiem zdarzeń 6) ile pan tomasz zapłacił by kataryniarz .Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt