Charakterystyka pestki ten obcy

Pobierz

Pestka to jedna z bohaterek książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Zenek Wójcik - to młody chłopaki, który mieszka we Wrocławiu ze swoim ojcem alkoholikiem.. Z kolei Julek wspomina, że choć ojciec czasem na niego huknie, to rozmawia z nim jak z dorosłym, a jego .Charakterystyka Uli Zalewskiej.. Pestka była energiczna i stanowcza, .Pestka jest ładną, zgrabną dziewczyną o czarnych, puszystych włosach i szarych oczach.. Pestka doskonale wie, jak działa na chłopców jej uroda i czasem to wykorzystuje.Napiszę charakterystykę wybranej przez siebie postaci lekturowej "Ten obcy" która mi zaimponowała Napisz charakterystykę postaci Pestka w książce "Ten obcy".. Czuje się nieszczęśliwa, przeżyła rozwód rodziców i śmierć matki.. Pestka Ubyszówna miała ok. trzynastu lat.. Wychowana została w Warszawie przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się gdy była małą dziewczynką.. Ma czarne włosy, a jej szare oczy kontrastują z włosami.. Pestka jest piękną dziewczyną, która zdaje sobie sprawę z tego, że może podobać się kolegom.TEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa 4 Rozmowa o urodzie Pestki trwałaby może jeszcze dłużej, gdyby nie to, że dotarli właśnie do domku, w którym mieszkała Ula.. Dziewczyna mieszkała w Warszawie a do Olszyn przyjechała na wakacje.. Podobnie jak Ula, mieszka w Warszawie, a do Olszyn przyjeżdża tylko na wakacje..

Min.2 str.Pestka Ubyszówna charakterystyka bohaterki powieści "Ten obcy".

Trzynastoletnia dziewczyna, która spędzała wakacje w Olszynach.. Jest świadoma swojej urody i tego, że podoba się chłopcom.. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.charakterystyka pestki Bohaterka powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy", przyjaciółka Uli Zalewskiej.. Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula.. Pestka ma wspaniałych rodziców, którzy bardzo ją kochają.. Tęskni bardzo za matką, dlatego pisze pamiętnik w formie listów do matki, w których zwierza się jej ze wszystkiego.Charakterystyka bohaterów.. Znalazła w nim pokrewną duszę.. Charakterystyka Pestki Ubyszówny z powieści "Ten obcy".. Była przyjaciółką Pestki, ale szczególnie polubiła Zenka Wójcika.. Chłopiec opuścił Wrocław uciekając od swego ojca (właściciela warsztatu samochodowego), który nadużywał alkoholu i znęcał się nad synem.. Pestka jest ładna, dobrze wysportowana, pewna siebie, inteligentna, odważna, stanowcza, energiczna.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - Ten Obcy 6 marca 2020 0 Przez admin .. Ambitna, pewna siebie, wzbudzająca podziw i uznanie rówieśników, przeciwieństwo Uli.To bardzo atrakcyjna dziewczyna, wysoka, szczupła i zgrabna..

Zenek ma szesnaście lat i jest wysokim, sprawnym ...opisz charakterystyki pestki Zlektury Ten Obcy ty jest lektura!!

Była bardzo ładna i wysportowana.. Miała wspaniałe relacje z matką, która darzyła ja wielką i bezgraniczną miłością.Plik Wypracowanie Ten Obcy Charakterystyka Pestki.txt na koncie użytkownika CZESIOZAPRASZA • folder Ten obcy • Data dodania: 17 sty 2012Plik ten obcy charakterystyka uli i pestki.txt na koncie użytkownika bdunn9386 • Data dodania: 14 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. I z ojcem, który jest ojcem naprawdę.. Pestka Ubyszówna Jedna z bohaterek powieści psychologicznej I.Jurgielewiczowej pt."Ten obcy".Trzynastoletnia dziewczyna, która spędzała wakacje w Olszynach.. Choć przyjaźń między dziewczętami trwała już dłuższy czas, Ula wciąż jeszcze .Motywy literackie w powieści "Ten obcy" .. Tata Pestki zawsze podrzuca jej smakołyki, rodziciel Mariana cieszy się, że w domu rządzi mama i chętnie się jej podporządkowuje nawet, gdy przed kolacją przegania go z jego praca.. Były to najzwyklejsze codzienne sprawy, ale dla Uli ciekawe jak bajka.. Do Olsztyna przyjechała na wakacje z mamą, a tata został w domu.. Miała czarne, puszyste włosy, które kontrastowały z szarymi oczami..

... narracja i język powieści "Ten obcy" ... Ma ciemne włosy.Przydatność 80% I. Jurgielewiczowa "Ten obcy" - charakterystyka Pestki.

Pestka bardzo podoba się Marianowi, który uważa, że ma piękne oczy.. Była bardzo ładna i wysportowana.. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. 1.Opisuję Pestkę Ubyszównę postać literacką z lektury "Ten Obcy".. Bohaterowie: Pestka Ubyszówna - charakterystyka Ula Zalewska - charakterystyka Zenek Wójcik - charakterystyka Bohaterowie .Przydatność 75% Charakterystyka Pestki Ubyszówny z powieści "Ten obcy".. Kilka lat po rozejściu się rodziców zmarła jej mama.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Ula Zalewska, bohaterka powieści Ireny Jurgielewiczowej Ten obcy to ładna i zgrabna dziewczyna.. Była bardzo oddana .Charakterystyka Pestki Ubyszówny - "Ten obcy" I. Jurgielewiczowa Pestka pochodziła z bardzo kochającej się i ciepłej rodziny.. Wśród nich znajduje się Ula Zalewska i to właśnie ją chciałabym opisać.. Zenek Wójcik - główny bohater utworu, tytułowy "obcy".. Ma około dwunastu lat i nie ma rodzeństwa.. Jest to czternastoletnia dziewczynka, która miała wiele kłopotów rodzinnych.. Jej ojciec pracował w biurze.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Chodzi ona do szkoły podstawowej w Warszawie wraz ze swoją przyjaciółką Ulą..

Mieszka w Olszynach z mamą, a jej ojciec prawdopodobnie przebywa za granicą.charaktrystyka pestki z lektury ten obcy Rozwiązania (1) Autor: Natix3210.

To, co mówiła Pestka, składało się na obraz życia spędzanego z matką.. Jest ładą trzynastolatką, o wysokiej i smukłej posturze, a także o ciemnych włosach i jasnych oczach, których spojrzenie nieraz potrafi przenikać do szpiku kości.Powieść Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy" to opowieść wielowątkowa, która posiada również wielu bohaterów.. Chłopcy, jak zawsze, obejrzeli ją ze wszystkich stron, dzieląc sięJedną z bohaterek książki dla młodzieży I.Jurgielewiczowej pt.,, Ten Obcy" była Pestka .. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Mieszka z matką i ojcem we Wrocławiu.. W Olszynach mieszka ojciec Uli, który jest lekarzem.Charakterystyka Pestki Ubyszówny Pestka Ubyszówna podobnie jak Marian należy do drugoplanowych bohaterów powieści "Ten obcy".. Tegoroczne wakacje spędzała w Olszynach, do których przyjechała ze swoją mamą.Pestka Ubyszówna - charakterystyka • Ten obcy Tak naprawdę dziewczynka miała na imię Patrycja, ale w ten sposób zwracała się do niej tylko matka.. Od początku zakochała się w Zenku.. Była sprawiedliwa i wrażliwa na krzywdę innych.. "Ten obcy" przedstawia przygody grupy nastolatków.. Pestka to jedna z bohaterek powieści psychologicznej I.Jurgielewiczowej pt."Ten obcy".. Na wakacje przyjeżdża z matką do Olszyn.. Jest przyjaciółką Uli Zalewskiej ,która chodzi z nią do klasy.. Miała czarne, puszyste włosy, które kontrastowały z szarymi oczami.Ten obcy - powieść napisana przez Irenę Jurgielewiczową.. W sposobie bycia jest pewna siebie, przebojowa, ciekawa świata i odważna .Pestka Ubyszówna jest jedną z głównych bohaterów powieści "Ten obcy".. Zenek ma szesnaście lat, jest wysoki i szczupły, zwinny, zręczny i silny.. Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" Jedną z głównych bohaterek lektury "Ten obcy" jest Pestka Ubyszówna.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt