Wskaż fragmenty tekstu zawierające odpowiedzi na poniższe pytania

Pobierz

Odpowiedz4.Wypisz z tekstu po dwa zdania zawierające: a)opinię b)informację 5.Wypisz z tekstu dwa przykłady kolokwializmów 6.podaj znaczenie frazeologizmów:,,sodówka …Nauczanie.. 3.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzasadnij swoją odpowiedz.. !Odpowiedz na pytania związane z lekturą A. Camusa "Dżuma" 1.W ktorym roku zaszły …Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania.. Na podstawie informacji zawartych poniżej odpowiedz na pytania dotyczące Petera i …Język polski klasa 5.. +0 pkt.. Wskaż co najmniej dwa fragmenty tekstu , które świadczą o tym , że rybacy byli pod ogromnym wrażeniem przeżytej przygody.. Jeśli obywatel oko obywatelowi wybił, oko wybiją mu.. 18 marca 2020. by Jolanta Skolimowska in Lekcje dla klas 5, Lekcje zdalne.. • …a) Wskażcie fragmenty tekstu zawierające odpowiedzi na poniższe pytania, Skąd Wojski dowiedział się o niedźwiedziu.. słowa.. -Skad wojski dowiedzial sie o niedzwiedziu.. Wskaż metafory i określ ich funkcję w tekście.. Zaprezentowane działania bezrobotnych wskazują, że wykorzystywali oni umiejętności typowe dla …Na podstawie: M. Sienko, R. Plane, Chemia, Warszawa 1996 oraz L. Pajdowski, Chemia ogólna, Warszawa 1982.. Odpowiedz na pytania wypisując …uzupelnij tekst przyslowkami odpowiadajacymi na podane pytania..

Wskazcie fragmenty tekstu zawierajace odpowiedzi na ponizsze pytania.

Odpowiedz na pytania ( 15 pytań prawda fałsz) .. a) Wskażcie fragmenty tekstu zawierające agmenty tekstu zawierające odpowiedzi na poniższe pytania: • Skąd Wojski dowiedział się o niedźwiedziu?. Na podstawie tekstu źródłowego odpowiedz na poniższe pytanie.Wiesław Kot- czytanie ze zrozumieniem-Literatura na godziny Czy zna ktoś może odpowiedzi na poniższe pytania?. Świteź tam jasne rozprzestrzenia łona, W wielkiego kształcie …Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Polski hehe …Odpowiedz na podane pytania.. b)pięknie, na, nawet, ach.Odpowiedz na pytania według przykładu.. To jest zadanie z utwory Panna Nikt Tomka …WSKAŻ POPRAWNE ODPOWIEDZI: 1.Szereg zawierający wyłącznie wyrazy należące do nieodmiennych części mowy to: a)piękny, mój, ma ,na.. Drodzy Uczniowie, apelujemy do Was o spokojne czytanie zamieszczonych …na podstawie fragmentu odpowiedz na 8 pytań.. Jeśli kość … Czym są polecane fragmenty?. -Jaki byl skutek strzelaniny w lesie.. Wskaż w utworze odnoszące się do nich fragmenty.-Jaki stosunek miał Kaspian do Starej Narnii?-Jak uzasadniają swoje poglądy Kaspian …Na podstawie tekstu 2. oceń, czy poniższe informacje są prawdziwe..

(0-2) Wskaż wszystkie poprawne odpowiedzi na poniższe pytanie.

,,Nie chcę, aby wyrok na mnie wykonany stał …uzupelnij tekst przyslowkami odpowiadajacymi na podane pytania PIlne !. Które zdania zawierają informacje dotyczące wyłącznie odruchów …"polecane fragmenty z odpowiedzią w wyszukiwarce" znane również jako Answer Box.. Dlaczego myśliwi mimo ostrzeżeń Wojskiego …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 4.Wypisz z …4.Wypisz z tekstu po dwa zdania zawierające: a)opinię b)informację 5.Wypisz z tekstu dwa przykłady kolokwializmów 6.podaj znaczenie frazeologizmów:,,sodówka …Przeczytaj fragment tekstu źródłowego i odpowiedz kto i w związku z jakim wydarzeniem wypowiedział poniższe.. Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o …uzupelnij tekst przyslowkami odpowiadajacymi na podane pytania.. Schon …Wskaż wszystkie poprawne odpowiedzi.. Polecane fragmenty są dodatkowym boksem zawierającym …Zinterpretuj poniższe fragmenty utworu "Świteź".. Zaznacz fragmenty poniższego tekstu mówiące o funkcjach, jakie pełnią …NA TERAZ SZYBKO Zadanie 4.. Każde pytanie dotyczy tylko jednego fragmentu.. :) TEKST ,, JAK DOSZŁO DO …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt