Opis obrazka język niemiecki

Pobierz

Auf dem Bild sehe ich/gibt es.. - Na obrazku widzę/znajduje/ą się .. Dodaj go jako pierwszy!. Pobierz.. 0 ocen .Słownik frazeologiczny, kategoria 'Język akademicki | Wykresy, Rysunki i Diagramy' zawiera polsko-niemieckie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Opis obrazka - język niemiecki.. Przyda Ci się to nie tylko na maturze, ale także podczas innych egzaminów lub czasem nawet w życiu codziennym.. Obrazek do opisania: Przykładowy opis:A ja dzisiaj postanowiłam podzielić się z Tobą zwrotami, które mogą przydać się przy opisie obrazka w języku niemieckim.. Wzór rozprawki po niemiecku - matura rozszerzona.. Opis obrazka po niemiecku przykład 1.. Opis obrazka po niemiecku - porady, wskazówki, przydatne zwroty, wzór.. Rozprawka niemiecki.- imiesłowy w języku niemieckim.. 16 czerwca 2010 Odsłon: .. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Widzę także muszelki i wielbładą.. 10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych.Przykładowe opisy obrazka wraz z tłumaczeniem Opis obrazka po angielsku - wzór nr 1.. Rozprawka po niemiecku przykład.. Opisywanie obrazka w języku niemieckim.Opis obrazka w języku niemieckim - zwroty i scenariusze rozmowy.. mezczyzna jest do niej przytulony.. Nie bez powodu warto pochylić się nad tym zagadnieniem podczas takich zajęć, jak na przykład .Bildbeschreibung - opis obrazka w języku niemieckim Wiem, że są wśród Was - moi drodzy Czytelnicy - osoby, które w tym roku przystąpią do matury z języka niemieckiego..

Opis obrazka - leksyka.

Niemiecki opis krajobrazu.. Bildbeschreibung - Opis obrazka Umiejscowienie rzeczy na obrazkuOpis obrazka po niemiecku - potrzebne słownictwo już na Fiszkotece!. 5.0 / 5 (1 głos) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Opis obrazka.. Świąteczna lekcja języka obcego nie musi być stricte "naukowa".. Opis obrazkaTo będzie opis tego górnego obrazka (z drugiej serii).. Opis obrazka - zwroty - Bildbeschreibung Niemieckie zwrotny przydatne do opisu obrazka i fotografii.Otoczcie się językiem obcym tak, aby nie był on dla Was żadnym obciążeniem, a wręcz odwrotnie wkomponował się w świąteczny nastrój.. Niemcy.. Treść .Opis obrazka Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: Grzesieq94 19.4.2010 (14:44) niemiecki Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: malinowokolorowo 22.4.2010 (19:07) .. Przydatność 55% Opis obrazka.. Na obrazku widze rodzicow z dzieckiem podczas ./ W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Opis obrazka po niemiecku - wzór.. Uczą się go przede wszystkim dzieci i dorośli, by móc porozumiewać się z Niemcami, a może nawet któregoś dnia wyjechać do Niemiec, np. w poszukiwaniu pracy.Łatwy sposób na zapamiętanie okoliczników miejsca do opisu obrazka i nie tylko :)Zadanie 1..

Język niemiecki.

Opis obrazka.. Słownictwo i zwroty - Bildbeschreibung.. Mogą w internecie poszukać na temat specjałów niemieckiej kuchni lub posłużyć się niemieckim .MATURA JĘZYK NIEMIECKI #1 - Opis obrazka - gdzie - Niemiecki bez problemu - Duration: 9:59.. Język niemiecki (22) Język francuski (19) Język hiszpański (19) Marketing (16) Pedagogika (13) Język polski dla cudzoziemców (12) Język rosyjski (11) Najpopularniejsze artykuły.. Poniżej znajdziecie przykładowe opisy obrazka po niemiecku, które mogą przydać wam się na maturze ustnej z języka niemieckiego i posłużyć za wzór do wymyślania własnych opisów obrazka.. Język niemiecki zawodowy.. Na podstawie opisu pokoju można ocenić znajomość odmiany niemieckich rodzajników przez przypadki.Opis obrazka.. Język niemiecki - nauka - Niemiecki Co 14,534 views.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 27.05.2014 o 18:50. liceum-klasa-2.. STRONA GŁÓWNA‎ > ‎ .. poleca 84 % 723 głosów.. On siedzi na fotelu i pije herbatę.tagi: matura niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis obrazka, opis obrazka niemiecki, opis obrazka zwroty, matura ustna niemiecki, Bildbeschreibung, opis obrazka matura Opublikowano 18th January 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z PasjąJęzyk niemiecki, opis obrazka.. mysle ze sa bardzo szczesliwi.. 9:59.Opis pokoju po niemiecku, opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na testach językowych czy egzaminach..

Opis obrazka 3.

Odpowiedz.. Język niemiecki to najczęściej drugi język obcy w szkołach.. Potrzebuje pomocy z opisem 4 obrazkow po niemiecku.. W związku z tym, że moje umiejętności z niemieckiego są niższe od jakichkolwiek podstaw mam prośbę o opisanie w kilku zdaniach obrazka.. Chciałabym mniej więcej napisać coś takiego: Na obrazku widzę sześć zdjeć, myśle ze zdjęcia są z wakacji.. Język niemiecki.. 1.Na obrazku jest para mloda.. Matura ustna wymaga od nas płynnego formułowania myśli i umiejętności wypowiedzenia jej w języku angielskim oraz zachowania odpowiedniej struktury opisu, dlatego ważne jest aby zapoznać się z zasadami opisywania obrazka po .Poprzez opis obrazka w języku angielskim nie tylko pokazujemy, iż znamy język i potrafimy go użyć w celu szczegółowego opisania tego, co widnieje na przedstawionym obrazku, lecz także potwierdzamy, że umiemy myśleć analitycznie i spokojnie planować naszą wypowiedź.Tłumaczenie słowa 'opis obrazka' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Egzamin za trzy miesiące, ale warto nie odkładać wszystkiego na ostatni moment i już dziś zacząć naukę.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem..

Opis obrazka 2.

W tej chwili .Opis obrazka.. Obrazek przedstawia też chłopca, który nosi bluzkę, szorty, kapcie i okulary.. kobieta ma piekny bukiet kwiatkow, jest ubrana w biala suknie.. Przykłady opisów obrazka po angielsku.. (np. opis obrazka).. Szkolnictwo w Niemczech.. Pomoże mi ktoś opisać obrazek?. Rozmowa z egzaminatorem - chmurki: niemiecki Sprawności komunikacyjne - materiały Słownictwo niemieckie Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt