Streszczenie oskar i róża test

Pobierz

Rozwiaz test i sprawdz swoja wiedze.Na wiesc o zaginieciu ukochanego kapelusza pani Wrony, wszystkie zwierzeta w lesie.Rozwiąż quiz!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Oskar i pani RóżaTest ze znajomości lektury "Oskar i pani Róża" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "OSKAR I PANI RÓŻA .. Przez ile dni Róża mogła odwiedzać Oskara (na ile dni otrzymała pozwolenie)?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Rozwiąż quiz i sprawdź!.

napisał go autor zachodnioeuropejski

.. W ostatnich dniach życia towarzystwa dotrzymuje mu starsza wolontariuszka — pani Róża, którą tylko on nazywa ciocią Różą.Oskar i Pani Róża - przetestuj swoją wiedzę.. Zawiera 15 pytań.. mówi o sprawach ponadczasowych, trudnych i poważnych.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Najbardziej kompletny test z lektury Oskar i pani Róża jaki znajdziesz w sieci.. Oskar i Pani Róża to książka autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta, wydana w 2002 roku.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!. Czy chcesz wziąć udział w quizie: 'Oskar i pani Róża / Eric-Emmanuel Schmitt' użytkownika : pjoanp.. Odpowiedz na pytanie z działu: VII - Język polski - Lektury nieobowiązkowe - Oskar i pani Róża Rozpocznij test..

#oskaripaniroza #schmitt #lektura.Test z lektury ,,Oskar i Pani Róża".

Jak dobrze znasz lekturę Oskar i pani Róża?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe .Preview this quiz on Quizizz.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Quiz wiedzy o lekturze "Oskar i Pani Róża".. Miał dziesięc lat i przebywał w szpitalu z powodu raka szpiku kostnego.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Oskar i Pani Róża to książka autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta, wydana w 2002 roku.. Lektura przedstawia losy nieuleczalnie chorego chłopca.. Część 1.. Skomentuj.. Oskar i pani Róża to utwór o wymowie uniwersalnej, ponieważ: answer choices.. Nazwał siebie Jajogłowym.. by o_adamek .Odwiedzała go także, tajemnicza pani Róża, która nakłaniała Oskara po to, aby zaczął wierzyć w Pana Boga, ponieważ jego rodzina była niewierząca, aby pisał do Boga listy, w których będzie opisywał cały dzień, a także każdego dnia jedno marzenie!. pytanie 1 z 15. a) 3 lata b) 5 lata) Nazywano ją Dusicielką z Langwedocji b) Jest wolontariuszką w szpitalu c) W młodości trenowała boks d) Nosi różowy fartuch 8) Pani Róża dała Oskarowi w prezencie: a) roślinę z Sahary b) figurkę Chrystusa c) nagranie "Walca śnieżynek" d) Słownik medyczny 9) Pani Róża zabrała Oskara do kaplicy w głębi parku, aby: a .Streszczenie krótkie..

"Oskar i pani Róża" - streszczenie szczegółowe List 1 Oskar przedstawia się Bogu jako dziesięcioletni chłopiec chorujący na białaczkę.

Opis quizu : Test sprawdzający znajomość książki / dodatkowej lektury szkolnej / "Oskar i pani Róża" E.E.. Jaki typ narracji występuje w utworze?. Oskar napisał list do Boga, w którym przedstawił się.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Każde z pytań zwiera tylko jedną poprawną odpowiedź.Q.. Autorem książki "Oskar i pani Róża" jest: a) Oscar Wilde b) Eric-Emmanuel Schmitt c) Leena Krohn d) Ernest Hemingway 2.. Ten test sprawdza znajomość fabuły lektury Oskar i Pani Róża.. List kazała mu napisać ciocia Róża - wolontariuszka, która rozmawiała z chorymi dziećmi w szpitalu.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Oskar i pani RóżaLista pytań z lektury Oskar i pani Róża.. Ten test sprawdza znajomość fabuły lektury Oskar i Pani Róża.. napisał go autor zachodnioeuropejski.. został szybko przetłumaczony na język polski.. Nie trzy w całym życiu, tylko jeden mały drobny co dnia.a) Oskar b) Peggy Blue c) ciocia Róża 20.. Kim była pani Róża z lektury "Oskar i Pani Róża"?a) Pani Roza wiedziala ze Oskar pisze listy do Boga b) Pani Roza opowiedziala ze gdy byla.. o_adamek_andrzejewska_85987.. Lektura przedstawia losy nieuleczalnie chorego chłopca.. W jakim wieku tak naprawdę jest Oskar - główny bohater opowieści?.

Zaznacza, że nie jest wierzący i nie lubi pisać.Oskar i pani Róża - streszczenie "Oskar i pani Róża" to opowieść o umierającym chłopcu i jego przyjaźni z wolontariuszką, którą chłopiec nazywa "ciocią".

Edit "Oskar i pani Róża" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Bardzo to nietypowe pismo, właściwe tylko dla kogoś, kto ma za sobą dramatyczną przeszłość.Strona 2‧Problematyka‧Czas i miejsce akcjiUdostępnij.. "OSKAR I PANI RÓŻA" - test dla bardzo uważnych czytelników 1.. Oskar jest 10-letnim chłopcem chorym na białaczkę, który umiera pomimo wykonanego przeszczepu.. "Oskar i pani Róża" - test ze znajomości lektury.. Oskar umiera rano: a) w obecności rodziców b) gdy jest sam c) w obecności cioci Róży Karta odpowiedzi do testu sprawdzającego znajomość lektury Érica-Emmanuela Schmitta ,,Oskar i pani Róża '' 1.Oskar i pani Róża.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Oskar i pani Róża - test wiedzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt