Tajemniczy ogród sprawdzian z lektury

Pobierz

Jednocześnie było tam niezwykle cicho.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Przy jednej z altan zauważyła kiełkujące rośliny.Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł "Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Tajemniczy ogród - test .1) kto jako pierwszy od 10 lat wszedł do ogrodu?.

Tajemniczy ogród.

Tagi dla tego testu: nauka,lekturaOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. FunTest.pl.. Rozwiąż test!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Po chwili znalazła się w tajemniczym ogrodzie.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4.. Rozwiąż test!Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Telefon - Wielkie głosowanie!. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam.. Zawiera 16 pytań.. Mary zwróciła uwagę na ogromną ilość róż w ogrodzie - znajdowały się dosłownie wszędzie.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. 3) Marta to.. ( wybierz dwie odpowiedzi)SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Dlaczego Mary Lennox trafiła do wuja, Archibalda Cravena?.

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Dlaczego Colin żyje w izolacji?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. - Among Us.Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Test składa się z 12 pytań.. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Załóż własny blog!Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Pasował.. Quizy Os. .. Test z lektury Tajemniczy ogród.. Test: Tajemniczy ogródZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Patixella 4 lata temu.. 2) Kto powiedział Mary o ogrodzie?. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym..

Postanowiła obejść cały ogród.

Osobą przybywającą z Indii jest: a.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Rozdział 9.. Gdzie wychowywała się Mary?. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Lapbookowe podsumowanie lektury "Tajemniczego ogrodu" "Tajemniczy ogród", omawiany na lekcjach języka polskiego w klasie Va, stał się doskonałą okazją do zaznajomienia uczniów z ciekawą formą pracy, jaką jest lapbook.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTest ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Skomentuj.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Ma formę pytań otwartych.Test z lektury "Tajemniczy ogród" (Frances Hodgson Burnett)..

Rozwiąż test!Tajemniczy ogród.

pytanie 1 z 10. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Szukaj.. Tajemniczy ogród.. Dobrze trafiłeś!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Udostępnij.. Część 1Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. i taka rozmowa więc nie polecam :( .SPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora "Tajemniczego ogrodu" 2.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Strona glowna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogrod - testTajemniczy ogród bez tajemnic.. Gdzie Mary urodziła się?Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZaraz sprawdzian z niej a ty nie jestes pewny czy sobie poradzisz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt