Charakterystyka felixa z książki felix net i nika

Pobierz

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Będe pisał w skrócie "FNIN" .. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Charakterystyka zewnętrzna.. Felix Net i Nika oraz Gang; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. - Jak Nika z nami tam pójdzie, to nie będziemy mogli się bać.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Poniżej zamieszczam fragment.. Aurelia - Koleżanka z klasy Felixa, Neta .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. 9187 osób lubi to · 84 osoby mówią o tym.. Charakterystyka wewnętrzna.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Żyje bardzo skromnie, przez cały rok nosi te same buty.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Chłopak ma wielkie serce, zawsze wspiera swoich bliskich.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika"..

Oddał jej książki i uwalany w kurzu ręcznik.

Zeszli na dół i podeszli do Niki oczekującej ich przy portierni.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu dziecka.. W jednym pytaniu jest błąd ponieważ Stefan Kuszmiński był też pilotem to było powiedziane w książce.. Podstawowe informacje o bohaterze.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.. Na balu w Halloween ktoś (prawdopodobnie Olena) podpalił jej włosy.. Nika jest odważną i inteligentną dziewczyną.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Jury złożone z krytyków muzycznych, jednej celebrity oraz specjalisty nurkowego kończyło właśnie omawiać występ sławnej aktorki w programie "Gwiazdy śpiewają pod wodą".Felix net nika; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. prof. Stefana Kuszmińskiego.- To proste - powiedział.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika - Rafał Kosik..

Odpowiedz.cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Seria: "Felix, Net i Nika", autor: Rafał Kosik, wydawnictwo powergraph, Warszawa, 2009 Według mnie jest to jedna z najlepszych serii dla młodzieży.. Więc pierwszą książką z serii jest"FNIN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Tak jak Felix, odziedziczył talent po ojcu - jest bardzo dobrym informatykiem.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Te zdolności połączone ze zdolnościami innych nie raz uratowały życie trójce bohaterów.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły, - Jolanta Chaber - polonistka, wychowawczyni klasy pierwszej "a"; młoda kobieta o długich jasnych .Felix Polon Przedstawienie postaci (13 lat, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka w dużym domu na przedmieściach Warszawy, uczeń Gimnazjum im..

Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u ...Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Ona się będzie bała za nas.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Właściwie, to odważny może być tylko ten, kto nie jest odważny.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Jego pasją jest informatyka.. Wpisz do tabeli po trzy przykłady bohaterów w każdej rubryce.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Zapomniałeś, kim jest Nika Mickiewicz, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. To Felix jest pomysłodawcą centrum dowodzenia, założonego z Netem i Niką na szkolnym strychu.. Czy Twoja książka ma szansę w przyszłości zosta.. Never Mind ~ 5. .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im..

Stefana Kuszmińskiego w Warszawie, ma psa , który wabi się Caban)Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix Polon", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.

Ma czternaście lat.. Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. - Nic tam nie ma - zapewnił ją Felix.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) Felix westchnął i przełączył na telewizję.. Wspomniano, że jej ulubionym kolorem jest różowy.. To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. No i oczywiście Manfreda - bohaterów jednej z najlepszych (jeśli nie najlepszej),.Klaudia Szyma to dziewczyna z klasy Felixa, Neta i Niki oraz przyjaciółka Aurelii, która zawsze trzyma się blisko niej i stara się ją naśladować.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Witaj na stronie Felixa, Neta i Niki!. Ma urodziny w drugiej połowie września.Treść.. To on namawia przyjaciół, by dać nauczkę chłopakom, którzy zaczepiają oraz okradają uczniów.. Nika odgarnęła włosy wciąż opadające jej na twarz.Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. poleca 80 % 4619 głosów.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Filmy.. Test składa się z 12 pytań.. Również tam pokłóciła i prawie pobiła się ze swoją przyjaciółką Aurelią - odtąd przestały siedzieć na .. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt