Opowiadanie o swoich wakacjach po rosyjsku

Pobierz

Zdania: By?em w hotelu nad morzem w lipcu z rodzin.Opublikowany in category Język rosyjski, 09.09.2020 >> .. to opowiedzie?. Tego lata moje wakacje były lepsze od poprzednich, bo zawarłam nowe znajomości.. a z rosyjskiego jestem bardzo s?aby.. Odpowiedzi: 0 .. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. Wezwiemy karetkę i odwiedzimy specjalistów.Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Zaznajomiliśmy się już z wyrażeniami związanymi ze stanem zdrowia i symptomami chorób.. Jeśli chcesz stworzyć własną pocztówkę po rosyjsku, które posłuży jako wzór pocztówki dla innych, napisz ją w komentarzu, a my umieścimy je na stronie.Tłumaczenie słowa 'wakacje' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. Podnieś nogę!. Do godziny 22:00.. Question from @Weronikamisiek1 - Gimnazjum - Język rosyjskiOpowiadanie o Moskwie po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Dajana888 22.4.2010 (18:47) List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: staroscinalo2 17.5.2010 (11:46) napisz po rosyjsku wypracowanie Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor .Dziś dowiesz się jak możesz opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i hobby po rosyjsku.. Musze umie?. Nie ruszyć palcem.. Weź się w garść!. Byłam w Polanicy Zdroju, chodziłam na basen, do .Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?.

opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

polskich na j?zyk rosyjski (pisany po polsku).. Teraz rozszerzymy tę wiedzę o inne choroby.. wakacje.. przetl?umaczenia zda?. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. ух о / у ши: ucho/uszy: Уши .Język rosyjski - nauka rosyjskiego, wypracowanie po rosyjsku, słownictwo rosyjskie, wyrażenia, Moje wakacje | Slowka.pl .. Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach w języku rosyjskimCzy ktoś mógłby napisać to po rosyjsku bez urzywania tłumacza google.Aby było poprawne.. 2016-06-06 20:07:47 Napisz ok.10 zdań o swoich zainteresowaniach 2015-05-17 21:09:12Zadanie: napisz krótkie opowiadanie o swojej przygodzie wakacyjnej Rozwiązanie:moja przygoda wakacyjna tegoroczne wakacje spędzałam w kilku miejscach byłam nad morzem, na wsi i w beskidach przygoda, o której chcę napisać wydarzyła się na wsi razem z moimi przyjaciółmi chętnie odpoczywałam nad rzeką, jeździłam na rowerowe wycieczki, chodziłam do lasu oraz paliłam ogniska .opowiedz o swoich wakacjach po rosyjsku.. Z tłumaczeniem na polski (i jak się czyta po rusku).. 12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 .opis wakacji po rosyjsku z tłumaczeniem..

Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. i napisz tłumaczenie polskie.. Question from @ - Gimnazjum - Język rosyjskiOpis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. W opowiadaniu uwzględnij: -czas wypoczynku; -miejsce, gdzie spędziłeś/aś wakacje; -warunki pogodowe: - twoje zajęcia; - jak wypoczełeś/aś.. Odpowiedz.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. 5-15 zdań o swoich wakacjach np, W czasie wakacji byłam w górach itd.. +0 pkt.. przygoda.. In Miami, we stayed at The W hotel.Plik opowiadanie po rosyjsku o wakacjach.zip na koncie użytkownika eternalpulse91 • Data dodania: 19 mar 2016Wizyta u lekarza - język rosyjski.. Moja babcia mieszka w malej wiosce, która nazywa się *****.. list po rosyjsku o wakacjach.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

opisz swoje wakacje po rosyjsku.

ROSYJSKI MAM TYLKO GODZINĘ NA TO!. indeks Vamos de compras - Idziemy na zakupy - Zestaw słówek do nauki języka hiszpańskiego.. Odpowiedz.Wziąć na swoje barki.. Bardzo proszę o pomoc!. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.. Tegoroczne wakacje spędziłam w Polsce na mazurach.opisz swoje wakacje po rosyjsku; opowiadanie o wakacjach po rosyjsku; list z wakacji po rosyjsku; list po rosyjsku o wakacjach; Posted in Opis po rosyjsku, Słownictwo tematyczne, Wypoczynek, wakacje | Tagged .opowiadanie o swoich wakacjach po rosyjsku +0 pkt.. Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. Jest to swoisty tytuł, który widzimy jeszcze przed otworzeniem go.. szkoła.. Hobby - popularny temat rozmów grzecznościowych Znacznie łatwiej jest prowadzić tak zwane small talk, jeśli w mamy wiele asów w rękawie.napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14 Napisz 5 zdań o swoich problemach.. Wersja do wydrukuKażdy e mail posiada swój temat, który nakreśla jego zawartość.. opowiadanie.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.chodzenie po górach ‹ Unodos1 - Jedendwa1 - Zestaw słówek do nauki języka hiszpańskiego..

Opowiadanie o wakacjach - język rosyjski.

Bardzo proszę o pomoc.. Odpowiedz.. Posted in Opis po rosyjsku, Słownictwo tematyczne, Wypoczynek, wakacje | Tagged каникулы, отдых | Leave a comment.Napisz list po rosyjsku do kolegi z wakacji, w którym podajesz miejsce i czas, poinformujesz jak spędzasz czas, napiszesz o ludziach których poznałeś, opiszesz jaka była pogoda 120 słów.. Potrzebuj?. 0 głosów.Wysłany: 2010-09-18, 13:56 Rosyjski - krótkie opowiadanie o wakacjach.. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski.. :) Będzie nagroda :)18,407 wizyt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt