Przeczytaj zdania z właściwymi przyimkami die lehrerin

Pobierz

Szkola edukacja.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij zdania odpowiednimi przyimkami i nazwami kierunków z nawiasów.Przeczytaj zdania z właściwymi zaimkami osobowymi.. Question from @Gazeela - Gimnazjum - Język niemieckiZ ważniejszych rzeczy które warto wiedzieć na wstępie przed przystąpieniem do nauki poszczególnych kursów to: •rzeczownik może występować w trzech rodzajach (męskim, żeńskim, nijakim) •rzeczownik może wsytępować w liczbie pojedynczej lub mnogiej.. ZALOGUJ.. wollen - wyraża chęć, to, co chcemy by stało się teraz.. 2) napisz W zeszycie zdania z właściwymi formami rzeczowników w celowniku lub bierniku 1.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. Uzupełnij każde zdanie z luką tak aby powstały logiczne i gramatycznie poprawne zdania Answer.Uzupełnij zdania właściwymi przyimkami z zadania 1.. Następnie przeczytaj regułę gramatyczną zamieszczoną na stronie 117: Rekcja czasowników.. •przed niemieckimi rzeczownikami stawiamy rodzajniki (der, die, das)sollen - wyraża powinność bądź rozkaz, w niektórych użyciach także domniemanie.. 8.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

1) przeczytaj zdania z właściwymi przyimkami .

W języku niemieckim , tak jak w polskim, są 3 rodzaje (męski, żeński, nijaki).. Patrząc na jakiś rzeczownik w języku polskim od razu wiadomo, czy jest rodzaju żeńskiego, męskiego czy nijakiego (np. ta kawa - rodzaj żeński).Połącz zdania za pomocą spójników wieloczłonowych.. Przeczytaj opis pokoju, wstawiając rzeczowniki w odpowiedniej formie.. Wir gehen durch .Przeczytaj zdania z właściwymi przyimkami.Następnie przeczytaj regułę gramatyczną zamieszczona na stronie 99.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Ich freue mich .. die Klassenreise.. Question from @Vxzua - Gimnazjum - Język niemieckiUzupełnij zdania właściwymi przyimkami i rodzajnikami określonymi w celowniku.. (ZAŁĄCZNIK) Na jutro.. Zadanie 4.. Popatrz na obrazek i przepisz poniższe zdania do zeszytu.Uzupełnij je właściwymi przyimkami.. Pytania do rekcji czasownika.Lekcja 11 Moja rodzina Meine Familie4.1 (81.25%) 16 votes Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny…Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Question from @NatQsia - Szkoła podstawowa - Język niemiecki(podkreslone elementy z duzej litery) 1.Morgan gehen wir INS THEATER..

Przeczytaj zdania z właściwymi zamkami osobowymi 1.

Uzupełnij zdania przyimkami: a.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Meine Oma trinkt Kaffee durch / ohne Milch.Przeczytaj zdania z właściwymi przyimkami.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Elliot und Gabriela haben in Straßburg die Grundschule besucht.Uzupełnij zdania właściwymi przyimkami 1.. Question from @Madziuska01 - Gimnazjum - Język niemiecki .. 21!Uzupełnij właściwe przyimki.. Uzupełnij zdania odpowiednimi przyimkami.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. treffen sich am Nachmittag.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Czasowniki modalne w języku niemieckim mają charakterystyczną dla siebie, nieregularną odmianę w czasie teraźniejszym (z równymi formami 1. i 3. osoby liczby pojedynczej).Przeczytaj teksty w zadaniu A1 jeszcze raz, a następnie zdania z właściwymi imionami.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Uzupełnij zdania właściwymi przyimkami.. Przeczytaj pary słów (4.1.-4.6.Uzupełnij zdania właściwymi przyimkami.. Zwróć uwagę na interpunkcję.. Sie gehen die Straße entlang/gegen.Przeczytaj zdania z właściwymi przyimkami.Następnie przeczytaj regułę gramatyczną zamieszczona na stronie 99..

Uzupełnij zdania właściwymi przyimkami.

DODAJ + Język angielski.. 3.W języku niemieckim wyróżnia się rodzajniki określone (der, die, das) i nieokreślone (ein, eine)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt