Z którym bohaterem lektury obowiązkowej chciałbyś spędzić święta

Pobierz

W dzieciństwie Scrooge był bardzo samotny, miał surowego ojca i często nawet w święta musiał zostawać w internacie.. Ebenezer Scrooge nie obchodził świąt Bożego Narodzenia ani nie pomagał ludziom, lecz pewnego dnia spotkał swojego zmarłego współpracownika Marleya, który powiadomił go o wizytach trzech duchów.. Filmy.. 2014-04-16 16:56:22; Jakim bohaterem książkowym chciałabyś/ chciałbyś być?. Przez cały wieczór mówił, że mnie nie poznaje!. Wypracowania i ściągi dla liceum, szkoły podstawowej.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uzasadnij swój wybór.. W uzasadnieniu przywołaj sytuację z tej lektury, ilustrującą Twoją argumentację.Którym bohaterem chciałbyś być?. Napisz wypracowanie na temat Którego z bohaterów ,,Syzyfowych prac" chciałbym mieć za przyjaciela i dlaczego?. w której rozważysz , czy doświadczenia życiowe bohaterów literackich mogą być pouczające dla czytelników.. 2012-05-23 18:25:56; Z którym z bohaterem książki pt. Harry Potter chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. 20 pkt .. Alka i Zośki z lektury ,,Kamienie na szaniec'' Zadania .Bryk.pl - Strefa wiedzy.. 1) Spośród lektur obowiązkowych wybierz tę, której bohater musiał stawić czoła wyzwaniom.. praca powinna liczyć co najmniej 200wyr 2021-05-09 19:22:58Marek, z którym dotąd spędzałem wakacje w naszym małym miasteczku, wyjechał na kolonie..

Właśnie z jednym z jej bohaterów chciałabym spędzić wakacje.

Chłopca cechuje pomysłowość, więc nie mogłabym się z nim nudzić.Przydatność 55% Opis wyspy z lektury "Ten obcy".. Rzeka Młynówka płynie wśród ugorów,piasków i lasów.Niedaleko od osady Olszyny na Młynówce jest wyspa.Mało kto ją zna,bo miejsce jest odludne, a po za tym wyspa powstała niedawno,w czasie ostatniej wiosennej powodzi.Wzburzona rzeka wyżłobiła sobie wówczas nowe koryto i odcięła od lądu pas brzegu,zarosły kilkunastu drzewami .Gdy tak chodził po Ziemi znalazł ogród z pięcioma tysiącami róż, tak bardzo podobnych do tej jego jedynej, lecz żadna z nich nie przypadła do serca Księciu.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden .Z którym futrzastym bohaterem chciałbyś spędzić weekend: z umuzykalnionym "Myszartem" czy może z miłośnikiem pełnego.Znasz ich wszystkich bohaterów lektury Ten Obcy - napisz z którym z nich chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Treść.. Chciałabym, aby nasze wakacje trwały całe dwa miesiące.3 bohaterów książkowych, z którymi chciałabym spędzić dzień.. praca powinna liczyć co najmniej 200wyr 2021-05-09 19:22:583 teksty, 14 zadań z odpowiedziami i wyjaśnieniami.. Bohaterem tym jest Michał Żarski.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Pomocy, Napisz rozpr..

odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej i innego utworu literackiego.

Mnie właśnie ostatnio naszła taka refleksja, gdy robiłam porządki i zerknęłam na ten .Zadania z lektur - Odkryj karty.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Jedyną dziewczynę, z którą był związany, odrzucił, ponieważ straciła swój posag.. Przyjrzyj się kadrowi z filmu Roberta Zemeckisa Opowieść wigilijna.Z którym bohaterem lektury obowiązkowej chciałbyś spędzić święta?. Podaj dwa argumenty, dla których warto przyjść.. Uzasadnij swoją odpowiedź dwoma argumentami.. Tomek Sawyer jest bardzo wyrazistą postacią.. Oddawał się wówczas lekturom i marzył o baśniowych krainach.Przemiana Ebenezera Scrooga "Opowieść Wigilijna".. w której rozważysz , czy doświadczenia życiowe bohaterów literackich mogą być pouczające dla czytelników.. Byłyby na pewno prześliczne.. Proszę o szybką odpowiedź bo to wypracowanie na jutro !. Znasz ich wszystkich bohaterów lektury Ten Obcy - napisz z którym z nich chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Po odwiedzinach pierwszego ducha .A święta spędziłem razem z siostrzeńcem.. 2009-03-24 19:05:59Pomocy, Napisz rozpr.. Uważam, że mogłabym się z nim zaprzyjaźnić, ponieważ ma wiele podobnych do moich cech charakteru..

Z którym bohaterem lektury obowiązkowej chciałbyś spędzić święta?Uzasadnij swoją odpowiedź dwoma argumentami.

Macie swoich ulubionych bohaterów książkowych?. Prace, ściągi i gotowce na studia.Szukasz prac z przedmiotu język polski?. Opowieść Wigilijna kl. 7Książka "Wichura i trzciny" Ireny Krzywickiej była właściwie lekturą, lecz każdy czytał ją z przyjemnością.. Innym razem istniałaby jeszcze w ostateczności możliwość zażartych dyskusji z Magdą (to moja siostra) na temat zespołów młodzieżowych, mody itp.Lektura jest wspaniała i myślę, że mogłabym zaprzyjaźnić się z głównym bohaterem, czyli Tomkiem.. odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej i innego utworu literackiego.. W kinie sezon ogórkowy, a biblioteka zamknięta z powodu remontu.. Napisz zaproszenie dla Scrooge'a na organizowaną przez Twoją klasę wigilię.. poleca 78% 2097 głosów.. On także zdziwił się, gdy mnie zobaczył..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt