Testy z lektury przygody tomka sawyera

Pobierz

1) Kto napisał książkę?. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Quiz wiedzy o serii "Harry Potter" nadesłany przez Panią Agnieszkę Łukasiewicz na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Sprawdź swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl.. a) Huck b) Sid c) Amy 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciel udali się na wyspę?. Henryk Sienkiewicz.. W Polsce powieść ukazała się w 1901 roku.. Praca dom.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Temat globalny: Wdrażanie do rozumienia treści i intencji wypowiedzi przejawiających się umiejętnością wykonywania różnych działań w związku z przeczytanym tekstem.. #Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedz.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Przygody Tomka.. Quizowy Maniak.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Dzięki zawartym w nim pytaniom sprawdzisz i ocenisz poziom swej wiedzy a dodatkowo będziesz miał możliwość uzupełnienia brakujących informacji.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Jak dobrze pamiętasz perypetie tego łobuziaka?. Konspekt lekcji języka polskiego przeprowadzonej w klasie V.. Krótko opisz, w jaki sposób Tomek zdobył Biblię ?Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera"..

0%Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera".

a) Nie wiadomo b) szukali .Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste!. Jak miała na imię postać na obrazku ?. Wiedza o lekturze.. Cel ogólny:Licznik odwiedzin: 11 353 / 2165 dni.. Jak dobrze pamiętasz treść Przygód Tomka Sawyera?. Krótko uzasadnij swój wybór.. Datalley : Sprawdz Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami.. Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. 1) Kto napisał książkę?Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - test z lektury.. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera.. Przygody Tomka Sawyera - Test.. 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?. Wymień 2 pozytywne i 2 negatywne cechy charakteru Tomka Sawyera.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki?. 1) Kto jest autorem książki?. Delete Quiz.Nasz klasowy test znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina.. Krótko opisz, z jakiego powodu doktor Robinson został zamordowany ?. Wyświetlanie strony w poszukiwaniu Słowo kluczowePrzygody Tomka Sawyera 1.. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem..

Część 1. z lektury przygody tomka Sawyera !!!

Podaj swoje imię:Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera - Teleturniej.. Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.Dział - test z lektury Przygody Tomka Sawyera.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Krótko opisz, w jaki sposób Tomek poradził sobie z pomalowaniem płotu ?. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Mark Twain wydał Przygody Tomka Sawyera w 1876 roku.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina"Wspomnienie niebieskiego mundurka" - test 3 "Księga dżungli" - test 1 "Księga dżungli" - test 2 "Tomek w krainie kangurów" - test 1 "Tomek w krainie kangurów" - test 2; Mity: "Edyp" "W 80 dni dookoła świata" - test 1 "W 80 dni dookoła świata" - test 2 "W 80 dni dookoła świata" - test 3Przygody Tomka Sawyera..

Rozwiąż test!Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" - Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury.. Rozwi krzyówk.. nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer….. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test zawiera 25 pytań.. Tagi dla tego testu: Prosty sprawdzian.. Sprawdź się z innych lektury - quizy znajdziesz tu.Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" to nieoceniona pomoc w procesie przygotowawczym do sprawdzianu z języka polskiego lub przerabiania lektury.. Carlo Collodi

Henryk Sienkiewicz

Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .test z lektury przygody tomka sawyera, zagadki podchwytliwe) jest 6,508 i ta strona pojawi się w wynikach wyszukiwania 6,809 razy..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

(ze względu na kilka tłumaczeń są 2 poprawne odpowiedzi)Test wiedzy na temat powieści Przygody Tomka Sawyera.. a) W Mediolanie b) W amerykańskim St. Petersburgu c) W Krakowie 3) Kto donosił ciotce Polly na Tomka?. Istnieją trzy kontynuacje historii Tomka: Przygody Hucka Finna (1884), Tomek Sawyer za granicą (1894), Tomek Sawyer detektywem (1896).. Dochodzenie prawdy przed sdem.. kamilaszalkiewicz_25429..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt