Test ze znajomości lektury akademia pana kleksa

Pobierz

Zapraszam do rozwiązywania.. Dokąd prowadziły furtki znajdujące się w murze Akademii?. Zielony.. Ile pięter miał budynek akademii?. Jak miał na imię pan Kleks?. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z opowieściami z cyklu arturiańskiego.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia pana Kleksa?. doggyster 3 lata temu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksa, poziom trudnyTest dla uczniów klasy V sprawdzający znajomość treści lektury "AKADEMIA PANA KLEKSA".. Czy uważnie przeczytałeś lekturę ,,Akademia Pana Kleksa"?. Szary.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?.

Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

2.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Bardzo polecam!. 17 pytań.. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Niebiesko-Żółte.. Przekonaj się sam!Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Różowo-Czarne.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa"..

... Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" DRAFT.

Kolorowy.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Udostępnij.. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Sprawdźcie czy uważnie ją przeczytaliście.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Przed Wami test ze znajomości lektury.. Rozwiąż test.. ZapraszamyPlik akademia pana kleksa.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 16 lip 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" 1.

Test składa się z 12 pytań.. Test: Czarna Owieczka - test znajomości lekturyTest ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa" DRAFT.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "AKADEMIA PANA KLEKSA" .Test: Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury .. Test ze znajomości lektury Tristan i Izolda.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Play this game to review Other.. Quiz w Poczekalni.. Jaki kolor włosów miał pan Kleks?. .Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Skomentuj.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A..

Test ze znajomości lektury ...1.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt