W imieniu róży napisz kartkę pocztową do małego księcia

Pobierz

źródło: mały ksiaze.. Dziś wylądowałem na ostatniej planecie jaką mam zamiar zwiedzić - Ziemi.. Temat: Mały Książę, między baśnią a powiastką filozoficzną.. Zastanów się nad odpowiedziami na pytania, a następnie zapisz je w zeszycie.. z góry dzięki!. "Dzieci!. Mój przyjacielu!. Prosze o pomoc w karcie pracy +0 pkt.. Podaj przynajmniej 2 powody, które zachęciłyby Małego Księcia do powrotu.. Z góry wielkie dzięki!p.jankiewicz 2010-02-17 15:59:25 UTC #1. w imieniu róży napisz kartkę pocztową w której spróbujesz namówić Małego Księcia do powrotu na planetę B-612 podaj 2 powody.. Podaj przynajmniej da powody, które zachęciłyby Małego Księcia do powrotu.. Co .Hejka mam 2 zadania:) 1.. To mnie wiele nauczyło.. Odpowiedz.. Podaj przynajmniej da powody, które zachęciłyby Małego Księcia do powrotu.. Tuż po lądowaniu spotkałem żmiję, która powiedziała mi gdzie się znajduję.List Małego Księcia do Róży napisany z Ziemi.. W czasie mojej wędrówki wiele się dowiedziałem o świecie, ale przede wszystkim o sobie.. Nauczyłeś mnie także jak można się zaprzyjaźnić ze zwierzętami.Nigdy nie zapomnę twojej dobroci dla mnie.. Wiem, pewnie jesteś na mnie zły.. Nigdy go nie zapomnę.Hejka mam 2 zadania:) 1. błagam dam 6 +0 pkt.. Mija już następny dzień mojego osamotnienia, na tej, tak strasznie pustej i ponurej bez Ciebie naszej planecie.. Odpowiedzi: 0 ..

W imieniu róży napisz kartkę pocztową, w której spróbujesz namówić Małego Księcia do powrotu na planetę B-612.

Napisz, co ci się podobało w zachowaniu róży, a co -twoim zdaniem- mogło być irytujące.. Dlatego chciałabym Cię bardzo przeprosić za moje zachowanie.Pocztówka Róży wysłana do Małego Księcia Napisz pocztówkę od Róży do Małego księcia Róża pisze pocztówkę do Małego Księcia Pocztówka dla małego księcia Napisz w imieniu Róży pocztówkę do Małego księciaw imieniu Rózy napisz kartke pocztowa w ktorej sprobujesz namowic Małego Ksiecia do powrotu na planete B-612.podaj dwa powody - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.W imieniu róży napisz kartkę w której namówisz małego księcia do powrotu na Planetę B-612.. Zobaczyłem tam piękne różyczki będące takie same jak Ty.. Podczas wędrówki trafiłem także do ogrodu pełnego róż.. question from @xxsimkaxx - szkoła podstawowa - polskiKartka z pamiętnika Małego Księcia.. Tęsknię za Tobą, Twój Mały Książe.napisz list w imieniu rÓŻy do maŁego ksiĘcia.nie z internetu bŁagam bo mnie pani zabije jak na internecie to znajdzie :cto ma byĆ dŁuuugi list, ma zajĄĆ caŁĄ kartkĘ a4bŁagam szybkoo .. Może i wyglądają tak samo, ale Ty jedyna jesteś moją przyjaciółką i rozmawiasz ze mną.. Dziękuje Tobie Pilocie, za to, że pomogłeś mi zrozumieć co naprawdę czuję do Róży.. opowiadanie z opisem przeżyć wewnętrznych..

2011-01-30 18:21:20; Napisz list pożegnalny Danusi do Zbyszka/ Małego księcia do róży?

Wszystkie były podobne do Ciebie.. Napisz, co ci się podobało w zachowaniu róży, a co -twoim zdaniem- mogło być irytujące.. Myślałem wtedy, że mnie okłamałaś mówiąc, że nie znajdę drugiej takiej, jak Ty.. Proszę pomocy!. Poznałem tu wspaniałego przyjaciela Lisa, który nauczył mnie, czym jest przyjaźń.Lis Mały Książe.. podaj przynajmniej dwa powody zachęcające Małego Księcia do powrotu.W imieniu róży napisz kartkę pocztową, w której spróbujesz namówić Małęgo Księcia do powrotu na planetę B-612.. Och, jeślibym tylko miała możliwość poświęcenia dla Ciebie mego życia, uczyniłabym to natychmiast!W imieniu róży napisz list do Małego Księcia, przekonaj go do powrotu na planetę B--23 16:17:07; Napisz kartkę z pamiętnika Małego Księcia w której opowie on róży o swoim pobycie na ziemi.. Zapisz temat lekcji w zeszycie.. Ukochany!. Dziękuje Wam za to.. - Jak rozumiecie myśl Małego Księcia zapisaną przez narratora?. drukuj.. (data,miejsce) Na początku mojego listu chcę Cię bardzo przeprosić za mój czyn popełniony, za każde słowa, które powiedziałem Tobie obrażając Cię,za to, że Cię zostawiłem samą na naszej planecie.Pamiętam jak mi mówiłaś, że nie jesteś jedyna w swoim rodzaju..

Mały Książę W imieniu róży napisz kartkę pocztową, w której sprubujesz namówić Księcia do powrotu na planetę B-612.

Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Najdroższa Różo, Piszę do Ciebie z planety Ziemia, na którą dotarłem po długiej i wyczerpującej podróży.. Zawsze Ty, Róża i lis będziecie w moim sercu.. Warto było przybyć na tą planetę, którą zwą Ziemią.. Choć nie odnalazłem zbyt dużej liczby ludzi, spotkałem Ciebie.Napisz list do pilota w imieniu Małego Księcia w, którym uzasadnia on swój powrót do Róży.. podaj przynajmniej dwa powody, które zachęciłyby Małego księcia do powrotu.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: W imieniu róży napiszę kartkę pocztową , w której namówię Księcia na powrót planety B-612.. Question from @Lauramross - Szkoła podstawowa - PolskiList Małego Księcia do Róży.. 2011-03-27 15:32:39List Małego Księcia do róży Droga Różo!. Podaj przynajmniej 2 powody, które zachęciłyby Małego Księcia do powrotu.W imieniu Róży napisz kartkę pocztową, w której spróbujesz namówić Małego Księcia do powrotu na planetę B612.. W imieniu róży napisz kartkę pocztową, w której spróbujesz namówić Małego Księcia do powrotu na planetę B-612.. z góry dzięki!. Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.Zadanie: pomocy xd w imieniu róży napisz kartkę pocztową Rozwiązanie: kochany mały książę piszę do ciebie by ci uświadomić ,że bardzo za tobą tęsknięnapisz w imieniu małego księcia list do róży w którym wyjaśnisz jego motywy, postępowania, opiszesz uczuci i plany.Uwzględnij w jaki sposób lis oraz spotkanie z wieloma różami wpłynelo na jego przemyślenia i decyzje..

AnswerW imieniu Małego Księcia napisz list do narratora (pilota), w którym motywuje swój powrót do róży.

Piszę z podziękowaniami, że nauczyłeś mnie jednej z najważniejszych rzeczy, przyjaźni.. Wkrótce planuję powrót na B162, a tymczasem pozdrawiam gorąco z Ziemi.. .Krzak róży wykiełkował w ciągu dnia z ziarna przyniesionego nie wiadomo skąd.. Na Ziemi Mały Książę spotyka także innych ludzi, m.in. pilota, z którym się zaprzyjaźnia, dzięki ich rozmowom poznajemy historię Małego Księcia.JeŜeli powiecie dorosłym: "Dowodem istnienia Małego Księcia jest to, Ŝe był śliczny, Ŝe śmiał się i Ŝe chciał mieć baranka, a jeŜeli chce .Napisz list w imieniu róży do Małego Księcia.. Oczy otworzył mi dopiero mój przyjaciel Lis.. Ukochany!. Drogi Lisie, Szczęśliwie wróciłem na swoją planetę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt