Twoją historia z draco jako ślizgonka sameuizy

Pobierz

Draco Malfoy - wredny, egoistyczny, przystojny blond włosy chłopak.. AnJuSia 6 lat temu.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Jest uważany za księcia Slyt.Który bohater z Harry'ego Pottera do Ciebie pasuje?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Przemoknięta udałaś się szybko do lochów weszłaś niepewnie, spoglądając na nieliczną grupę ludzi którzy się tam znajdowali na szczęście Draco tam nie było.Już pewniej .Filmy Życie Inteligencja Telewizja Jedzenie Konie Motoryzacja Gry Historia Słodkie K-pop.. Udostępnij.. W VI tomie podczas podróży do Hogwartu Pansy Parkinson zarzuciła mu, że tak jak wielu uczniów płci męskiej i on uważa Ginny Weasley za atrakcyjną.. 188 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. [K] Z drogi!. 226 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. -ty coś .Twoja przygoda w Hogwarcie.. Blaise Zabini jest dla niej jak brat.. - Dobranoc Victorio - rzuciłem przez ramię.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Nie zaprzeczył, ale powiedział, że nie dotknąłby zdrajczyni czystej .Jeden z najlepszych polskich serwisów poświęconych wszelkim przejawom Potteromanii, tworzony przez ludzi zauroczonych powieścią J.K. Rowling o młodym czarodzieju, Harrym Potterze.. I mógłbym przysiąc, że zanim zatrzasnęła za sobą drzwi, wyszeptała : - Żegnaj Draco.Podobnie jak Draco Malfoy, był silnie uprzedzony do szlam, zdrajców krwi i mugoli..

#2 Pierwszy rok jako ślizgonka.

Najpierw coś o tobie nazywasz się Syriana Slyter, masz 15 lat, pochodzisz z bardzo starego rodu czarodziei czystej krwi, którzy gardzą mugolakami i zdrajcami krwi.Draco zaśmiał się pomagając mi się ogarnąć.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. [S] panno Katerlian !Rozpoczynasz historię jako kuzynka Hermiony i Oliviera.. Draco zaś i tak mi pomógł.Twoja historia z DRACO MALFOY'EM #15.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Na początku chciałabym bardzo podziękować za wszystkie miłe komentarze po quizami.Ślizgonka || Draco Malfoy Fanfiction.. Przyjaźni się z Golden Trio, Luną, Pansy i bliźniakami.. Na Twoje wieczne nieszczęście zatrzymał Cię Snape.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Pewnego ranka przebudziłaś się o 6:05.. Pokój dzieliłaś z Annie, więc nie miałaś problemu z wczesnym wstawaniem, ponieważ Ann budziła się zawsze około 5:00.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. "Nic się nie stało, w końcu należymy do tego samego Domu" - uśmiechnął się.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W końcu odsunęła się ode mnie, a ja ruszyłem do swojego pokoju.. Największy serwis z quizami w Polsce!. Skomentuj.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Twoja Historia z Draco Malfoyem jako nowa ślizgonka #3.

"Dzięki, że mi pomogłeś" - dopowiedziałam.. Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich.Twoja historia z Draco M. jako najpiękniejsza dziewczyna #1.. Quizy na każdy temat, rozwiąż Quiz już teraz!. Suzan Walker - wredna, przyjacielska blond włosa piękność.. Wiem_Ze_To_Ja 4 lata temu.. Udostępnij.. Który z tych profesorów jest Twoim ulubionym?. Skończył szkołę w 1998 roku.. Od tego pocałunku zaparło mi dech w piersiach.. -~wrzasneła a tłum pierwszoroczniaków szybko ustąpił jej z drogi Ganiali się już tak z około godzine aż skończyli się na tym że wylądowali po środku gabinetu McGonagall z głośnym hukiem.Quizy, Testy, Głosowania - rozwiązuj i twórz własne.. Wyciągnęłam w jego kierunku rękę i powiedziałam prosto z mostu: "Wiesz, nie potrzebowałam pomocy, sama dałabym sobie radę"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt