Usłyszysz dwukrotnie dwa dialogi z podanych odpowiedzi

Pobierz

Wpisz znak X w kratkę …Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty.. dopasuj …Strona 6 z 13 MJA-1P Zadanie 6.. Wybierz tylko jedną odpowiedź i zamaluj na karcie odpowiedzi kratkę z odpowiadającą jej …usłyszysz dwukrotnie.. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-6) …Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Zakreśl …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 5Z podanych wyrazów ułóż pytania w czasie Past simple.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.-3. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Usłyszysz …Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi …Przeczytaj poniższe zadanie i odpowiedzi na pytania.. - 1.4., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.Uruchamiając odtwarzacz z oryginalnym nagraniem CKE usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z lustrami.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą …Usłyszysz dwukrotnie sześć tekstów.. Do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 4.1.-4.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą..

Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie wywiad z byłym piłkarzem, obecnym trenerem piłki nożnej.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Wpisz rozwiązania w kratki.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. 1.3 Chłopiec … Egzamin gimnazjalny z języka angielskiego - poziom rozszerzony - kwiecień 2012 Analiza poziomu umiejętności uczniów na podstawie zadań egzaminacyjnych Zadanie 1.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. 1.2 Dziewczynka zaprasza koleżankę na przyjęcie urodzinowe.. Do każdego z nich dopasuj miejsce, w którym się on odbywa (A-D).. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. TAK NIE 1.1 Chłopiec i mama rozmawiają o jedzeniu.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo …MJN-1R Strona 3 z 13 Zadanie 3.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Usłyszysz dwukrotnie wywiad z podróżniczką.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Wstaw znak X w kratkę …4 OJAP- Zadanie 1. s prawdziwe …Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty - Grammar.pl..

dopasuj …Usłyszysz dwukrotnie trzy dialogi (1-3).

Zaznacz literę A, B lub C.. Jedno miejsce nie pasuje do żadnego dialogu.W niektórych zadaniach podanych jest kilka odpowiedzi do wyboru.. Uwaga!. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Przyporządkuj każdemu dialogowi odpowiednie miejsce wpisując litery A-D w kratki 1-3.. Poniżej znajdziesz 5 pytań.. Zakreśl jedną …Uruchamiając odtwarzacz z oryginalnym nagraniem CKE usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi dotyczące śpiewania.. The …Jeśli odpowiedzi są przedstawione za pomocą rysunków, przed wysłuchaniem nagrania nazwij po angielsku osoby, miejsca lub przedmioty widoczne na rysunkach.. Wpisz rozwiązania do tabeli.Wstaw znak w kratkę poprawnej odpowiedzi.. Jedno miejsce …Strona 2 z 14 Zadanie 1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. (0-5) Przeczytaj tekst.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. they / a train / London / did / to / catc…Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z wyspami.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Przeczytaj notatkę z lukami, wysłuchaj tekstu dwa …Strona 2 z 15 MJA-1R Zadanie 1..

La …Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.

The girl is A. asking …Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Wpisz znak X w …Strona 2 z 15 EJNP-R0-100 Zadanie 1.. Do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). W zadaniach 1.1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt